Пагуера

Пагуера — сучасний туристичний курортний центр на південному заході Майорки в регіоні Кальвія. Три розкішні пляжі: Плайя Пальміра, Плайя Тора і Плайя Ла Романа ваблять відвідувачів сонячними ваннами і різноманітними видами водного спорту. Вони з’єднані пішохідною набережною, яка тягнеться вздовж узбережжя. Акуратні піщані пляжі плавно спускаються до теплого прозорого моря. За відповідність води високим стандартам чистоти, пляжі Пагуера удостоєні Блакитного прапора.

Пагуеру вважають ідеальним місцем відпочинку для любителів природи і романтично налаштованих закоханих пар. Це зелене місто на пагорбах в оточенні соснових лісів є відправною точкою багатьох відомих піших туристичних маршрутів.

  З аеропорту Пальма-де-Майорка до центру Пагуери можна дістатися кількома способами:

Автобус

На станції Aeroport — Arribades сідайте на автобус А11 і прямуйте до станції  C/ Savina — C/ Olivera. Час у дорозі – близько години. Квиток коштує 6-9 євро.

Автобус + Автобус

  • На станції 547-Aeroport — Arribades сідайте на автобус А1 і прямуйте до станції 1078-plaça d’Espanya. Час у дорозі становить 20 хвилин. Квиток коштує 1-3 євро. Далі на станції Estació Intermodal сідайте на автобус 102 і прямуйте до станції C/Mallorca — C/ Eivissa. Час у дорозі 45 хвилин. Вартість проїзду – 3-5 євро.
  • На станції 547-Aeroport — Arribades сідайте на автобус А1 і прямуйте до станції 1078-plaça d’Espanya. Час у дорозі становить 20 хвилин. Квиток коштує 1-3 євро. Далі на станції Estació Intermodal сідайте на автобус 104 і прямуйте до станції  C/ Savina — C/ Olivera. Час у дорозі – близько півторини години. Квиток коштує 4-6 євро.

Таксі

Якщо ви надаєте перевагу комфортному та швидшому способу пересування – замовте таксі. На таксі їхати 25 хвилин від node Palma de Mallorca Airport до Peguera. Вартість послуги — близько 45-55 EUR.

Визначні місця та пам’ятки, які варто відвідати:

• Набережна – бульвар, де туристи прогулюються і вдень і ввечері, знайомляться і діляться враженнями.

• Кафедральний собор — до пів на сьому вечора він працює як музей.  А релігійні служби проходять у вечірній час.

• Містечко Cala Fornells – звідси можна споглядати види узбережжя, пишність навколишніх ландшафтів, оглянути район розкішних вілл і фешенебельних готелів. Кожна з вілл настільки красива, що заслуговує окремого опису. 

• Замок Бельєр – визначна історична пам’ятка державного значення. Єдиний круглий замок на території Іспанії.