Віза до США

УВАГА: з 8 листопада 2021 року в’їзд до США за неімміграційними візами можливий лише для вакцинованих. Актуальна інформація: https://ustraveldocs.com/ua_ua/index.html

За інформацією Посольства США в Києві гостьова віза B-1/B-2 передбачена для короткострокових ділових, розважальних та поїздок з метою лікування. Зазвичай віза категорії B-1 надається особам, які в’їжджають до США для консультацій з діловими партнерами, відвідання наукових, освітніх, професійних або ділових заходів/конференцій, вирішення майнових питань або участі в ділових перемовинах. Віза категорії B-2 надається для поїздок з метою відпочинку, в тому числі туризм, відвідання друзів або родичів, отримання медичної допомоги та участі у заходах груп за інтересами, соціального або благодійного характеру. Зазвичай візи категорії B-1 та B-2 об’єднують та надаються як одну візу категорії B-1/B-2.

Наразі посольство США в Україні не обробляє заяви на візи категорій В-1/В-2 із-за обмежень, пов’язаних з пандемією короновірусу

Туристична компанія ТУР24 зважаючи на поради Посольства США в Києві радить туристам самостійно та заздалегідь звернутися за туристичною візою США, не користуючих послугами посредників. Вичерпна та актуальна інформація надається через сайт посольства:  https://ua.usembassy.gov/uk/visas-uk/nonimmigrant-visas-uk/

Особиста присутність для співбесіди та поданя документів є обов’язковою*!
*окріме випадків поновлення візи

Процес оформлення візи:

Туристи, які звертаються по візу B-1/B-2, мають продемонструвати консульскому офіцеру відповідність критеріям отримання візы у відповідності до Закону про іміграцію та громадянство США (INA). Згідно до статті 214(b) Закону, кожен аплікант, який звертається по візу B-1/B-2, розглядається як потенційнй імігрант. Аплікант зобов’язаний подолати цю правову презумпцію демонстрацією наступних фактів:

  • мета подорожі — короткочасний візит ділового, розважального, лікувального характеру.
  • аплікант планує перебувати у США протягом певного обмеженого проміжку часу.
  • аплікант може надати докази наявності коштів, достатніх для покриття витрат під час перебування у США.
  • у апліканта є постійне месце проживання за межами США, а також інші соціальні та економічні зв’язки, які гарантують повернення по закінченні подорожі.

Купивши тур до США в офісу ТУР24 або в уповноваженому агентстві, туристи можуть звернутися до свого турагента за консультаціями з питань оформлення гостьової візы до США категорій В-1 та В-2.

Увага: Туристична компанія ТУР24 не надає послуг з оформленню візи до США без купівлі індивідуального або групового тура до США!

Приймаючи рішення звернутися за гостьовою візою США візьміть до уваги офіційну статистику Консульского бюро Державного департаменту США за 2017 рік та зважте ризик відмови у візі перж ніж нести витрати на придбання тура чи оформлення візи.