Мальта

Республіка Мальта — маленька країна на острові в Середземному морі.
Мальта- це живописна острівна держава на перехресті цивілізацій: багато тисячоліть тут перетиналися торговельні шляхи із заходу на схід, з Європи в Африку. Про Мальту неможливо розказати в двох словах, кожна епоха залишила на Мальті свій відбиток:дивовижні пам’ятки — від стародавніх мегалітів до середньовічних храмів і фортець , вони все ще зберігають в собі  відлуння минулих часів. Сюди потрібно їхати, щоб розгадати таємниці старовинних вуличок, захопитись  інтернаціональними нотками в традиційних частуваннях, насолоджуватися відпочинком на кам’янистих і піщаних пляжах, захованих в затишних бухтах біля берегів Середземного моря. А ще — відновлювати здоров’я в сучасних центрах талассо і вивчати англійську в популярних мовних школах. Та й просто милуватися навколишньою красою: невипадково мальтійські пейзажі були обрані декораціями для зйомок культової «Ігри престолів».
Мальта маленька та неповторна в своєму затишку, вся пронизана сонцем та незабутнім ароматом моря. В Мальті час минає непомітно, в чому ви можете і самі переконатись.
Відпочинок на Мальті, в першу чергу, для тих, хто хоче поставити на паузу своє життя, забути про божевільний ритм, хоча б на декілька тижнів та зануритись в атмосферу колоритної та затишної острівної країни. Мальта надасть кожному таку можливість. Головне використати її.

Столиця: Валетта.

Популярні курорти: Аура, Буджибба, Мелліеха, Сент-Джуліанс, Сліма, Валетта, Чіркева, Мдіна, Сан Паулс Бей, о. Гозо, о. Коміно

Мова: мальтійська, англійська.

Валюта: євро.

Релігія: переконаними католиками є 98 % мальтійців. Серед місцевих жителів атеїстів практично немає.

В Мальті є всього один єдиний міжнародний аеропорт Luqa Airport Valletta Airport (MLA).