Відень

Екскурсії у Відні

Відень — це столиця Австрії та культурна столиця Європи. Місто романтичне і відкрите, яке зберегло свою колосальну історичну спадщину. Тут серед просторих імперських площ і розкішних палаців знаходяться дивовижні пам’ятки, пам’ятники архітектури і шедеври мистецтва. Це мегаполіс з неповторним шармом, енергією і атмосферою, історичний центр якого включений в список об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Відень вважається містом музики і мистецтва, адже тут жили і творили геніальні композитори: Моцарт, Бетховен, Шуберт і Штраус, а також багато відомих художників, які перетворили місто в скарбницю Європи.

До центру столиці можна швидко і зручно дістатися громадським транспортом: на електричці S7, на швидкісному поїзді-шатлі CAT, на автобусі Vienna Airport Lines або на таксі. Аеропорт Відень-Швехат віддалений від Відня на 16 км.

Електричка S7: Найекономічніший спосіб доїхати з аеропорту до Відня — це на електричці S7 внутрішньої залізниці S-Bahn. Треба дивитися уважно на табло і на електричку, іноді поїзд їде тільки до Wien Mitte. Як вийдете із залу прильоту — шукайте логотип S7. Навпроти виходу із залу видачі багажу знаходиться ліфт на перон. Електричка S7 робить зупинки, де ви можете вийти і пересісти на метро, трамвай або автобус. Станція Landstrasse / Wien Mitte з’єднана з метро U3 і U4. З аеропорту рух починається щодня з 5:18 і закінчується о 00:18. З вокзалу Відень-Пратерштерн (Wien Praterstern) в аеропорт — з 4:15 до 23:45. З вокзалу Wien Mitte в аеропорт — з 4:19 до 23:49. Періодичність: 1 раз в 30 хв. Вартість проїзду в одну сторону обійдеться в € 4,20. В цей же квиток входить квиток на громадський транспорт Відня (City Ticket Wien) до кінця дня до обраної станції. За € 9,30 ви отримуєте квиток на електричку і проїзний до кінця дня. Діти до 6 років на S7 їздять безкоштовно.Квитки на S7 продаються:

 • в автоматах;
 • в туристичних інформаційних центрах аеропорту;
 • на вокзалі Відня Mitte-Landstrasse Bahnhof;
 • онлайн квитки доступні на сайтах oebb.at і wienerlinien.at.

CAT: Маршрут швидкісного поїзда City Airport Train / CAT проходить від аеропорту Швехат до станції Wien Mitte (станція метро Landstrasse, гілки U3 / U4) без зупинок. CAT щодня курсує з аеропорту з 6:06 до 23:36 зі станції Wien Mitte з 5:36 до 23:06 з інтервалом в 30 хв. (час в дорозі 16 хв.). Вартість проїзду в одну сторону обійдеться в € 11, туди-назад — € 19;

Автобуси Vienna Airport Lines: Автобусна зупинка знаходиться біля залу прильоту. Дуже зручно добиратися до залізничних вокзалів. Існує три маршрути: 1) VAL1 Аеропорт → вокзал Westbahnhof, 2) VAL2 Аеропорт → Morzinplatz / Schwedenplatz, 3) VAL3 Аеропорт → Donauzentrum. Вартість проїзду в одну сторону обійдеться в € 8. Квитки можна придбати у водія автобуса і в клієнтському офісі AirportLines в залі прильоту.

Таксі: Поїздка на таксі — самий комфортабельний, але найдорожчий спосіб доїхати з аеропорту до центру Відня. Він підходить тим, хто подорожуєте з дітьми або у кого багато багажу, та для цінителів комфорту, готових за нього платити. Вартість поїздки на таксі визначається за лічильником, додатково оплачується посадка (близько 2,5 євро). Така поїздка обійдеться приблизно від € 40. Оплата можлива готівкою або банківською картою, чайові вітаються. Тривалість поїздки близько 20 хв.

Визначні пам’ятки, які неодмінно варто відвідати:

Екскурсії у Відні

 • Хофбург — один із символів імперського минулого Відня. Величезний розкішний палац, який був зимовою резиденцією Габсбургів.
 • Кафедральний собор св. Стефана (Стефандом) — одна з найвідоміших віденських пам’яток і один з найзначніших шедеврів європейської готики.
 • Церква св. Карла — шедевр бароко та найбільша барокова церква на північ від Альп.
 • Якірний (анкерний) годинник — розташований на найстарішій площі Відня «Hoher Markt» і являє собою стиль арт-нуво.
 • Бельведер — один з найкрасивіших палацових комплексів австрійської столиці.
 • Національний театр (Бургтеатр) розташований в першому районі Відня навпроти ратуші на знаменитому кільцевому бульварі.
 • Віденська опера — розташована в самому центрі Відня і є однією з найвідоміших оперних театрів світу.
 • Марія ам Гештаде — одне з найстаріших будівель столиці Австрії, католицька церква 14 століття в стилі готики.
 • Шотландський монастир — бенедиктинський чоловічий монастир, заснований в 12 столітті.
 • Чумна колона — монументальна барокова скульптура, побудована в кінці 17 століття з мармуру.
 • Церква св. Августина — придворна церква Габсбургів.
 • Віденська ратуша — грандіозна неоготична будівля кінця 19 століття, розташована в історичному центрі Відня.
 • Парламент — монументальна споруда кінця 19 століття.

Екскурсії у Відні

Готелі: