В’єтнам

В’єтнам — екзотична країна в південно-східній частині Азії. Чарівна природа з незвичайними бухтами та національними парками, красиві піщані пляжі зі всіма можливостями для активного відпочинку, багата культура народу зі старовинними храмами та смачна національна кухня чекає на Вас.

Під час перебування у В’єтнамі відвідайте парк Вінперл, який відразу поверне та занурить у дитинство. Тут знаходяться вісім атракціонів під відкритим небом, американські гірки, 4D кінотеатр, цирк, океанаріум, великий аквапарк та багато різноманітних розваг. Це своєрідний в’єтнамський Діснейленд.

А ще, у В’єтнамі знайдеться і місце для любителів спокійного відпочинку. Різні екскурсійні маршрути, кулінарні майстер-класи, ексклюзивні тури по В’єтнаму на міні-літаку , відпочинок в незабутніх СПА-центрах та багато чого іншого. Це неймовірне місце для релаксового відпочинку. Багате історичне минуле, краса білосніжних пляжів Південно-Китайського моря, заповідники, об’єкти ЮНЕСКО, інфраструктура світового рівня обслуговування в поєднанні з гостинністю в’єтнамців- все, що зробить вашу подорож незабутньою. В’єтнам-це справжня країна загадка, яку неможливо розгадати і в якій нереально цікаво відпочивати.

Столиця: Ханой

Великі міста та курорти: Хошимін, Фантьєт, Хюе, Бухта Халонг, Дананг, Хойан, Нячанг, Далат, о. Фукуок, Хайфон

Мова: в’єтнамська

Валюта: в’єтнамський донг (VND)

Релігія: більшість населення атеїсти і послідовники місцевих анімістичних культів, меншість буддисти, католики, хоа-хао, као-дай, протестанти

Великі міжнародні аеропорти:
Міжнародний аеропорт Кантхо- VCA;
Міжнародний аеропорт Лієнкхионг- DLI;
Міжнародний аеропорт Дананг- DAD;
Міжнародний аеропорт Катбі- HPH;
Міжнародний аеропорт Нойбай- HAN;
Міжнародний аеропорт Таншоннят- SGN;
Міжнародний аеропорт Фубай- HUI;
Міжнародний аеропорт Камрань- CXR.