Фантьєт

Фантьєт – місто на півдні В’єтнаму, знаходиться в 220 км від Хошиміну. Цей курорт приваблює туристів унікальним мікрокліматом та морським узбережжям.

Фантьєт- центр не тільки туристичний, а й адміністративний, є столицею провінції Біньтхуан. Насправді, на самому курорті пам’яток та цікавих місць не надто багато, але вони наскільки по-своєму самобутні, що хочеться відвідати всі. Їх відрізняє істинно азіатський колорит.
Фантьєт відмінне місце не тільки для пляжного відпочинку, а і для занять водними видами спорту. До послуг туристів пропонуються численні магазини, лавки, в яких можна купити цікаві сувеніри. Гостинні в’єтнамці із задоволенням пригощають туристів національними стравами з морепродуктів та запрошують до своїх маленьких лавок з «цікавинками».

Одним словом, відпочинок, проведений у Фантьєті, наситить кожного енергією, здоров’ям, яскравими емоціями та незабутніми враженнями на рік вперед!

Найлегше дістатись в Фантьєт з Хошиміна такими способами:

 • На автобусі
 • На поїзді
 • На таксі

На автобусі
Якщо вам потрібно дістатися до Фантьєта найбільш бюджетно, то найкраще для цього підійде автобус. Маршрут на автобусі до Фантьєта займає від 5 до 7 годин дороги, вартість квитка — від 6 доларів. Існують як денні рейси — open bus, так і нічні — sleeper bus. На нічні автобуси ціна вище, доходить до 15 доларів, але в них ви можете навіть поспати, лежачи. Велика частина денних рейсів відправляється в період з 7:30 до 8:30, також є автобуси о 13:30 і о 20:00.
На поїзді
Поїзд під номером SPT2 відправляється щодня з головної ж/д станції Хошиміну о 06:40 і о 10:24 прибуває на станцію прямо в центр Фантьєта. Квиток коштує 16-18 доларів. Квитки краще купувати безпосередньо на станції. Зворотно з Фантьєта в Хошимін поїзд відправляється о 13:10, прибуває о 17:14.
На таксі
Дістатися з аеропорту Хошиміну в Фантьєт без пересадок можна на таксі або замовивши трансфер. Останній варіант, напевно, зручніше, особливо якщо ви заздалегідь забронювали готель. В такому випадку ви можете скористатися трансфером, що пропонується більшістю готелів. Цей спосіб буде не дорожче, ніж поїздка на таксі. Тим більше, що ціни на таксі в аеропорту дуже завищені, і потрібно дуже добре торгуватися, щоб виїхати за більш-менш адекватною ціною.
Вартість поїздки — від 80 доларів.

Місця, які варто відвідати на курорті Фантьєт:

 • Вежі Чамів- вежі, побудовані в 8 столітті, як частина великого храмового комплексу королівства Чамів , в честь поклонінь богу Шиві.
 • Гора Таку та статуя лежачого Будди- гора, що знаходиться відносно далеко від курорту, але яку має відвідати кожен турист.
 • Маяк Ке Га- один з найкрасивіших маяків Південно-Східної Азії.
 • Струмок фей- невелика гірська річка, непогане місце, щоб познайомитись з природою В’єтнаму.
 • Рибальська гавань- невелика пристань, звідки відкривається цікавий вид на залив і берег, засіяний рибальськими човнами.
 • Червоні дюни — що приваблюють туристів своїми незвичайними кольорами.
 • Червоний каньйон- каньйон незвичайного кольору, біля якого дуже люблять фотографуватись туристи.
 • Озеро лотосів – сукупність трьох озер, уквітчаних лотосами.
 • Плантації Пітахайі- величезні планатції Пітахайі, фрукта, також відомого, як Око Дракона.
 • Храм кита- одне з найбільш незвичайних місць на курорті, відрізняється від інших туристичних місць тим, що в ньому зберігається величезний скелет кита.