Оденсе

Місто Оденсе — третє за величиною місто Данії і столиця острова Фюн, що розкинулась на берегах однойменної річки. Клімат тут — помірний морський з прохолодним літом і м’якою зимою. Місто назване на честь скандинавського бога Одіна і було засноване більше тисячі років тому.
Оденсе — батьківщина Ганса Християна Андерсена. У місті все нагадує про цю людину — в будинку письменника відкрито меморіальний музей, в парках і на площах встановлені скульптури, що зображують героїв його казок. Пам’ятки міста включають в себе величезну кількість стародавніх будівель, музеїв, пам’ятників мистецтва, а також сучасних торгових точок і кінотеатрів, здатних зацікавити представників різних категорій туристів.

         Дістатися до Оденсе з аеропорту Копенгагена можна кількома способами:

Поїзд

Залізнична станція знаходиться в терміналі 3. З терміналу 1 ви можете сісти на безкоштовний автобус до терміналу 3. Прямий поїзд йде до Оденсе щогодини.  В іншому випадку ви можете сісти на один з регулярних поїздів до центрального вокзалу Копенгагена і пересісти на потяг, що йде в Оденсе.  Подорож триває трохи менше двох годин. Квитки можна купити в автоматах з продажу квитків в терміналі 3 трохи вище залізничного вокзалу.  Також є термінал продажу квитків DSB, розташований в терміналі 3.

Таксі

Стоянки таксі розміщені біля виходів з терміналів прильоту. Попереднього бронювання таксі не потребує

Трансфер

Якщо для вас комфорт пересування у пріоритеті – замовте трансфер прямо до дверей готелю. Замовити та оплатити послугу можна заздалегідь в нашій компанії.

         Визначні місця та пам’ятки, які неодмінно слід відвідати:

• Зоопарк Оденсе — один з унікальних зоопарків Данії, де зібрані представники фауни з різних країн і континентів.

• Музей Г.-Х. Андерсена — чудовий музей Ганса Християна Андерсена, який був відкритий до 100-річного ювілею від дня народження знаменитого казкаря.

• «Фюнське містечко» — знаменитий музей під відкритим небом.

• Церква святого Ханса — єдина збережена частина старовинного монастиря святого Іоанна, заснованого на початку XV століття Мальтійським орденом.

• Датський залізничний музей – один з найбільших музеїв не тільки в Данії, але і Скандинавії.

• Палац Оденсе, розміщений в центрі міста. Раніше на цьому місці розташовувався старовинний монастир, що належав Мальтійському ордену.

• Церква Св. Кнуда — один з важливих історичних пам’яток в місті.

• Церква Св. Альбані — парафіяльна католицька церква.