Домініканська Республіка

Домінікана – це країна екзотики та вічного літа. Розташований в центрі Карибського архіпелагу, цей райський острів немов зійшов з рекламних буклетів. «Це найпрекрасніша земля, яку бачили очі людські» — сказав Христофор Колумб, коли зійшов на береги Домінікани в 1492 році. Головним його багатством звичайно ж є піщані пляжі і теплі води Атлантичного океану і Карибського моря. Середньорічна температура тут коливається між +28° С і +31° С.

Тут безліч гідних уваги пам’яток: архітектура, що увібрала в себе острівні традиції і риси європейських стилів та національні парки із запаморочливою природою.  А ще — ціла палітра розваг для адептів активного відпочинку.  Домінікана живе в ритмах бачати та сальси, запрошуючи всіх бажаючих поринути в життєрадісну атмосферу світу, де кожен день — як маленьке свято.

Усміхнені темношкірі мешканці, екзотичні ритми, пляжі, порослі пальмами, кришталево чиста морська вода, великі тропічні підводні сади, м’які бризи, сонце і приємна температура повітря не залишать байдужим жодного гостя цього дивовижного острова!

Столиця: Санто-Домінго

Великі міста та популярні курорти: Сантьяго, Пуерто-Плата, Пунта-Кана

Валюта: домініканський песо (DOP)

Мова: іспанська

Найбільші аеропорти:

• Лас Амерікас (SDQ) м. Санто Домінго

• Пунта-Кана (PUJ)

• Грегоріо Луперон (РОР ) м. Пуерто Плата