Пуерто Плата

Пуерто Плата — невелике місто на північному узбережжі Домінікани і однойменний курорт, який ще називають «Бурштиновим берегом» через великих покладів бурштину в цій місцевості. Тут шикарні доглянуті піщані пляжі, що омиваються теплими водами Атлантичного океану, зі смаком спроектовані готелі, укомплектовані всілякої інфраструктурою — від ресторанів до клубів прямо на березі океану, але туристи люблять це місце не тільки за це.  У порівнянні з південним узбережжям тут крутіші хвилі і, відповідно, кращі умови для водних видів спорту.  Сюди приїжджають любителі віндсерфінгу, в тому числі, професійні спортсмени для участі в щорічних змаганнях.
Околиці Пуерто Плата зустрічають мандрівників великою кількістю пам’яток і розважальних парків. Такий багатий колорит в сукупності з історичними цінностями став дуже популярним серед туристів.
Курорт обслуговує міжнародний аеропорт Ла Уніон. Дістатися до центру міста можна на таксі, або заздалегідь замовивши трансфер у нашій компанії. В такому разі водій чекатиме вас у терміналі прибуття відразу по приземленню літака.

Визначні місця та пам’ятки, які неодмінно слід відвідати:

• Гора Ісабель де Торрес, на склонах якої росте більше 8 тисяч представників флори, більше тисячі з яких можна зустріти тільки у Домінікані.

• Пляж Кабарете, який являє собою неперервну лінію завдовжки в 6 кілометрів, з чистим золотим піском, прозорим морем і високими пальмами.

• Курорт Плайа Дорада – один з найшикарніших курортів світу.

• Пляж Плайа Гранде – шикарний пляж на півночі Домінікани.

• Бухта Кофресі — одна із заток Карибського басейну.  Бухта була названа так на честь Роберто Кофресі, пірата, який закопав в цьому районі свої скарби.

• Карстова печера Ель-Дуду — це  кругле озеро, яке за допомогою двох підводних скельних проходів з’єднується з іншою відкритою водоймою.

• Містечко Пунта-Русія — рибальське містечко, розташоване в мальовничій бухті, яку захищають з боку моря рифи.  Біля неї знаходиться безлюдний острів, куди часто пливуть туристи.

• Океанаріум Ocean World