Калгарі

Калгарі — найбільше місто канадської провінції Альберти та третє місто за кількістю мешканців в Канаді. 
Популярне та відоме місто для туристів, адже саме тут в 1988 році проводились Зимові Олімпійські Ігри, хоча для самих канадців інтерес до цього міста не стихав ніколи. Крім того, в 2002 році це місто визнали найчистішим містом на планеті. Також Калгарі відоме як місто індійців і ковбоїв, тому що саме тут до цього часу відчувається дух Дикого Заходу, особливо під час щорічного Ковбойського фестивалю, коли всі місцеві жителі одягають ковбойські шляпи, шкіряні штани та картаті сорочки.
Сьогодні Калгарі є надзвичайно красивим сучасним місто з гігантськими хмарочосами, зеленими парками і найсинішим небом в Канаді. Живописні ландшафти, відмінний клімат та розвинена інфраструктура роблять Калгарі одним з найпривабливіших міст Північної Америки.

Як і в більшості великих аеропортів,з  аеропорту Калгарі є безліч способів потрапити в місто.

На автобусі

Простий спосіб, що дістатись в місто, звичайно, автобус. Він курсує від аеропорту до центру міста. Поїздка обійдеться в середньому в 5 CAD, але варто кожен раз уточнювати вартість проїзду у водія автобуса. Автобус-експрес відправляється кожна 30 хвилин з аеропорту та курсує з 5.30 ранку до опівночі, кожного дня. Посадка здійснюється на 20-му рівні прибуття. Час у дорозі до центру міста становить 30-45 хвилин. Автобус курсує в обох напрямках і здійснює посадку і висадку пасажирів у кількох місцях у центрі міста.

Автобус+метро

Альтернативний (але більш повільний) спосіб — автобус, що курсує між аеропортом і станцією Мак-Найт і Лайт Рейл Трензит. Вартість проїзду – 3 CAD для дорослих (уточнюйте в автобусі). На цьому автобусі ви зможете дiбратися від аеропорту до станції Мак-Найт – Вествинд (Westwinds), на станції LRT сісти на поїзд, що йде до центру міста. Автобус курсує кожні 20-30 хвилин, до години ночі по буднях, але до більш ранніх години по вихідних. Насправді, метро – це не найкращий варіант для авіапасажирів, так як в вагонах мало місця для багажу, особливо в годину-пік. Однак, всі станції цілком доступні для користування пасажирів з багажем і на них є ліфти. Посадка здійснюється на 20-му рівні прибуття. Час у дорозі становить близько години.

На таксі

Найпростіший спосіб дістатись до міста. Поїздка на таксі займе близько 20-ти хвилин та обійдеться в 40-45 CAD.

Визначні місця, які неодмінно варто відвідати:

  • Калгарський Тауер- велична пам’ятка Калгарі, з якої відкривається неймовірний вид на місто та його околиці.
  • Олімпік Плаза- площа, яка стала відомою після проведення на ній вручення медалей переможцям Олімпійських ігор.
  • Телос Спарк- перший спеціально створений новий науковий центр в Канаді.
  • Калгарський зоопарк- відомий зоопарк в Канаді, розташований на острові Сейнт-Джордж.
  • Музей Гленбоу- найбільший музей Західної Канади.
  • «Парк острова Принсес»- суспільний парк, де цілорічно проводяться різноманітні фестивалі.
  • Провінційний парк Фіш Крік- один з найбільших північноамериканських парків.
  • Форт-Калгарі» — історична експозиція, яку представляють, переодягнуті відповідно до епосу актори.
  • Боу — хмарочос висотою 247 метри, що має 58 поверхи, у центрі Калгарі.
  • Стевен Авенью — відома в Калгарі історична вулиця.