Протарас

Екскурсії в Протарасі

Протарас — туристичний район Паралімні, розташований на південно-східному узбережжі острова Кіпр, в годині їзди від міжнародного аеропорту Ларнаки. На цьому курорті Ви знайдете золоті піщані пляжі і затишні скелі, що відтіняють крихітні затоки. Ввечері на Вас чекають таверни і ресторани, де можна подивитися фольклорні шоу і покуштувати страви кіпрської кухні. Великий вибір барів і дискотек оцінять любителі нічного життя, що не затихає тут до світанку.

З аеропорту Ларнаки в Протарас можна дістатися на автобусі чи на індивідуальному трансфері (таксі).

1. Автобус
Щоб знайти автобусну зупинку, підніміться на 2 поверх аеропорту, вийдіть через міст на вулицю та поверніть наліво. Сідайте на шатл Airport Shuttle. В дорозі він знаходиться 1,5 години, вартість проїзду — 9 євро для дорослого. Автобус курсує цілодобово, кожну годину.

2. Трансфер (таксі)
Якщо ви цінуєте комфорт, радимо забронювати індивідуальний трансфер від Ларнаки до Протарасу. Час у дорозі — 55 хвилин. Індивідуальний трансфер, заброньований завчасно, чекати не доведеться, водій зустріне вас на виході із аеропорту, тримаючи в руках іменну табличку.

Екскурсії в Протарасі

Визначні місця, які неодмінно варто відвідати:
• Океанічний акваріум-акваріум, який працює цілий рік, в якому міститься більше 1000 видів риб і представників морського царства, крім риб є вольєри з крокодилами і морськими пінгвінами.
• Церква Святого Іліаса- церква, особлива тим, що знаходиться на високій скелі, куди ведуть облаштовані сходи. Поруч з церквою росте «дерево бажань».
• Мис Каво Греко- це заповідна місцевість знаменита своїми морськими печерами і береговою лінією химерної форми. В районі Каво Греко прямо при дорозі знаходиться та сама лавка біля самотнього дерева – вдала декорація для весільних фотографій.
• Бухта Фіг-Три або залив Фігового дерева- культове місце для відпочинку. Колись цей пляж прикрашало величезне фігове дерево.
• Історичний музей Протараса- музей, колекція якого відображає історію Протараса, мистецтво та побут місцевих жителів 19 століття.
• Ліопетрі- рибальське село, яка розташовується серед , так званих «Червоних земель»- на території з особливо плодотворними грунтами , де вирощують овощі та фрукти високої якості.
• Танцюючі фонтани- фонтани, які заворожують глядачів, тим як потужні водяні струмені переливаються всіма кольорами веселки під звуки музики.
• «Міст грішників»- це скелі у формі моста — за легендою, коли на камені встане найзапекліший на планеті грішник, міст завалиться.

Екскурсії в Протарасі