Вільнюс

Екскурсії в Вільнюсі

Вільнюс — столиця, найгарніше та найстаріше місто Литви. Більшість пам’яток якого сконцентровано в його Старому місті, який вважається найбільшим на території Східної Європи. Вільнюс вважається містом соборів, церков, костелів всіх архітектурних напрямків. Багато пам’яток архітектури у Вільнюсі не раз перебудовувалися, за рахунок чого вони поєднують в собі різні стилі архітектури. В Старому місті, яке простягнулось від Кафедральної площа до воріт каплиці Аушрос Вартай, збереглися будинки, побудовані в XV-XVI століттях.

З аеропорту до центра Вільнюса можна дістатись громадським транспортом або на таксі.

Автобус:
При виході з аеропорту є табло з розкладом руху маршрутів. Рейси починаються з 5:00 (пн-пт) і з 7:00 (сб-нд) і курсують до 22:00. Нічний автобус курсує з 22:30 до 5:25 ранку. Автобус №2 довезе вас до центральної частини міста, № 1а — до району Шешкіне. Є нічний автобус №88N. Зупинка знаходиться в пішої доступності. При виході з терміналу прильоту поверніть наліво і йдіть вздовж автомобільного кільця. Автобус курсує кожні 20 хвилин. Вартість проїзду — близько 1 EUR. Купити квитки можна прямо у водія.

Маршрутне таксі (експрес-автобус):
Зручним, в той же час бюджетним, засобом пересування є маршрутки. Ціна проїзду — близько 2 EUR.

Таксі: Рекомендуємо звертатися до офіційних перевізників, оскільки такі машини обладнані лічильником. Стоянка таксі знаходиться прямо біля виходу з аеропорту. Якщо ви замовляєте таксі онлайн, машини можуть очікувати вас в радіусі 100 метрів від аеропорту на інших паркувальних місцях. Ціна проїзду: від 10 EUR за машину (1-3 пасажира).

Екскурсії в Вільнюсі

Визначні пам’ятки Вільнюса:
— Кафедральний собор Святих Станіслава і Владислава
— Костел Святого Духа (домініканський монастир)
— Церква Святих Франциска і Бернардина
— Кафедральна площа
— Ратушна площа
— Вільнюський університет
— Костел Святої Анни
— Гора Трьох хрестів
— Віленські замки
— Вежа Гедиміна
— Ворота Аушрос
— Район Ужупіс

Екскурсії в Вільнюсі