Мальдіви

Мальдіви, офіційна назва Мальдівська Республіка — країна у північній частині Індійського океану, приблизно за 700 км від Шрі-Ланки. Територія країни складається з коралових островів, що є вершинами давніх вулканів, які вкрито океанічними водами. Налічується 1196 коралових островів та піщаних мілин, які згруповано у 26 атолів. Більшість островів Мальдів — безлюдні: люди живуть приблизно на 203 з них, причому для відпочиваючих готелі відкриті тільки на 83 островах. Жоден із островів не підіймається вище 2 м над рівнем океану та традиційно вважається райським маючи на узбережжі піщані пляжі з кокосовими пальмами.

Бірюзові води Індійського океану, чистий білий пісок; порівняно відокремлені острова-готелі, зберегли природну свіжість і чистоту; красиві, затишні бунгало на березі — все це приваблює відпочиваючих і любителів тропічної романтики.

Острови Мальдів знаходяться в зоні субекваторіального мусонного клімату, і тепла, комфортна температура повітря (в середньому +28 ° С + 30 ° С) характерна для них цілий рік. Різких температурних перепадів немає, коливання навіть по місяцях протягом року в основному можливі в діапазоні +17 до +32 ° С.

Середньорічний обсяг опадів — 1900 мм, вологість повітря висока, навіть за усередненим показником — 80%. Кількість опадів залежить від сезонів, що складаються під впливом мусонів. Вологий сезон з вечірніми і нічними зливами триває з травня / червня по серпень / вересень, в цей час панує південно-західний мусон «хулхангу», часто дмуть сильні вітри, однак у день ​​узбережжя швидко висихає.

З листопада / грудня по березень / квітень погоду визначає північно-східний мусон «іруваі»: це умовно сухий, але не жаркий сезон, коли дощі йдуть рідко, вологість знижується. На Мальдівах будь-які температурні показники вище +30 ° С комфортно переносяться завдяки легким морським бризам.

Столиця: Мале

Мова: Мальдівська (дівехі).

Валюта: Мальдівська руфія

Релігія: іслам.

Аеропорти Мальдів:
— міжнародний аеропорт Ган (GAN) — атол Адду (Сііну)
— міжнародний аеропорт Ханімаду (HAQ) — атол Хаа-Дхаалу
— міжнародний аеропорт імені Ібрагіма Насіра (MLE) — атол Північний Мале (Каафу)
— міжнародний аеропорт Вілла (VAM) — атол Аліф-Дхаал
— внутрішній аеропорт Дхаравандхоо (DRV) — атол Баа
— внутрішній аеропорт Фувахмулах (FVM) — атол Гнавіяні
— внутрішній аеропорт Каадедхоо (KDM) — атол Гаафу-Дхаалу
— внутрішній аеропорт Кадхоо (KDO) — атол Лааму
— внутрішній аеропорт Кооддоо (GKK) — атол Гаафу-Алиф
— внутрішній аеропорт Тхимарафуши (TMF) — атол Тхаа

Атоли:
Атол Хаа Аліф
Атол Хаа Даалу
Атол Шавіані
Атол Баа (Малосмадулу)
Атол Раа (Малосмадулу Північний)
Атол Нуну
Атол Расду
Атол Лавіяні (Фадіффолу)
Атол Північний Мале (Каафу)
Атол Південний Мале (Каафу)
Атол Аліф (Арі)
Атол-Вааву
Атол Фаафу
Атол Даалу
Атол Меему
Атол Таа
Атол Лааму
Атол Гаафу Аліф
Атол Гаафу Даалу
Атол Гнавійяні
Атол Сеєну (Адду)