Атол Даалу

Атол Даалу (альтернативна назва: Ніланда Південний (Nilandhe Atholhu Dhekunuburi)) — розташований в 150 км на північ від Мале в та 5 км від атолу Фаафу. Від Північного Ніладе (атол Фаафу) відділений протокою Дебуріейтерей Канду. В аеропорт та на інші атоли можна дістатися гідролітаком або швидкісним катером.
Атол Даалу, протяжністю 38 км в довжину і 23 км в ширину, налічує близько 46 островів, багато з яких нежилі. Трансфер на гідролітаку займає 40 хвилин. Для туризму атол був відкритий зовсім недавно. Острови, відкриті для туристів, розташовуються в північній частині атола і надають прекрасні можливості для дайвінгу. Головним островом є острів Кудахуваду. Це досить великий острів з розвиненою інфраструктурою і населенням в 1500 чоловік.
Основні рифи, цікаві та доступні для дайвінгу, розташовуються уздовж північного та північно-східній частині островів. Всередині атолу мілководних рифів практично немає.
Відносно чиста від коралових заростей лагуна дозволяє спокійно відправлятися на екскурсію по островах на катері. Атол Даалу досі зберігає руїни древніх монастирів і мечеті.

Туристичні острови:

Велавару (Velavaru) — тропічний райський куточок з першокласним сервісом і сучасним комфортом. Берегові вілли в традиційному мальдівському стилі розташувалися в тінистих тропічних заростях, в двох кроках від білосніжного піщаного пляжу. Острів довжиною 445 метрів, шириною 240 метрів, розташований в 146 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м Мале). Трансфер займає 40 хв на гідролітаку. Готель Angsana Velavaru.

Дорес (Dhoores) — рай для любителів природи, острів-курорт повний яскравих сюрпризів і чудес. Простий затишний еко-готель, витриманий в традиційному мальдівському дусі. Вілли готелю виконані в стилі тропічних будиночків. Острів знаходиться на відстані 158 км від міжнародного аеропорту Мале. Трансфер займає 40 хвилин на гідролітаку + 20 хвилин на швидкісному катері до готелю. Готель aaaVeee Nature’s Paradise.

Мідіффуші (Meedhiffushi) — на домашньому рифі можна зустріти скатів, мурен, черепах, восьминогів і інших екзотичних мешканців Індійського океану. Острів довжиною 390 метрів, шириною 170 метрів, розташований в 145 км від міжнародного аеропорту Мале. Трансфер займає 35 хвилин на гідролітаку. Готель Sun Aqua Vilu Reef.

Воммулі (Vommuli) — новий острів-готель, який займає дев’ять гектарів, оточений густою тропічною рослинністю, має прекрасний пляж з білим піском і незаймані лагуни. Легендарний Butler Service готелю забезпечує увагу до всіх запитам гостей. У готелі 77 люксів з приватними басейнами (33 вілли на суші та 44 вілли на воді). Вишукані страви в будь-якому з шести ресторанів та барів від шеф-кухаря і більше тисячі сортів вина не залишать байдужим жодного гурмана. Готель по праву пишається своїм «домашнім» рифом. СПА і фітнес-центри, спорт і розваги для дорослих і дітей, фантастичний давйінг у домашнього рифі. Острів довжиною 450 м, шириною 250 м знаходиться на відстані 150 км від міжнародного аеропорту Мале. Трансфер займає 45 хвилин на гідролітаку. Готель The St. Regis Maldives Vommuli Resort.

Кандіма (Kandima) — курорт потопає в пишній тропічній зелені, оточений сліпуче білими пляжами і бірюзовою лагуною. Протяжність острова — 3 кілометри, для зручності гостей по території курсують шатли. Це набагато більше, ніж «ще одне місце для відпочинку». Це свій власний унікальний стиль життя. Це зовсім інший формат курорту, з цілим калейдоскопом WOW-факторів: найдовший відкритий басейн-Інфініті на Мальдівах, найширший вибір водних розваг, власний морський біологічний центр і школа дайвінгу, арт-студія, уроки кулінарного мистецтва, 10 виняткових ресторанів і барів, різноманітність концепцій харчування з діючої гастрономічною програмою Dine Around, дивовижний дитячий клуб, унікальні оздоровчі СПА-пакети і насичена програма заходів на кожен день. Острів довжиною 2400 м, шириною 120 м, розташован в 150 км від міжнародного аеропорту Velana International Airport. Трансфер займає 45 хвилин на гідролітаку або 30 хвилин на літаку внутрішніх авіаліній, а потім 20 хвилин на катері. Готель Kandima Maldives.

Олувелі (Olhuveli) — подвійне задоволення, курорт Niyama розташований на двох островах — Play (о. Ембудуфуші) і Chill (Олувелі). На острові Play: Веселіться в кронах дерев. Відправляйтеся за нескінченний горизонт. Розташовані на білому піску вілли спеціально для люблячих пригоди молодят, активних пар і стильних сімей. На острові Chill: спокійний відпочинок в Niyama Spa. Пориньте в морській кулінарний рай. Неквапливий ритм розташованих над водою номерів-студій заспокоює душу. Відпочинок з видом на безкрайній океан і підводний світ. У курортному готелі працює перший у світі підводний ресторан Subsix, який розміщений на 6 метрів нижче рівня моря. Крізь скляні стіни можна спостерігати за підводним морським життям. У ресторані подають знамениті сніданки із шампанським та влаштовують особливі вечірки з нічним освітленням. За 500 метрів від узбережжя розміщений сучасний ресторан Edge, де подають страви вишуканої кухні. До ресторану можна дістатися лише човном. Острів довжиною 1700 м, шириною 165 м, розташований в 181 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м. Мале). Трансфер займає 40 хвилин на на гідроплані. Готель Niyama Private Islands Maldives.

Маагау (Maagau) — новий розкішний курорт престижної готельної мережі Baglioni, яка пропонує традиційну італійську гостинність в серці Індійського океану. Готель розташований на приватному острові, в оточенні прозорих бірюзових вод лагуни і пляжів з шовковистим піском. Цей респектабельний курорт пропонує всі принади Мальдівської «dolce vita»: вишуканий аперитив Ferrari Spumante на заході, спа-процедури, заняття йогою, тенісом, пляжним волейболом і футболом. Центр водних видів спорту організовує екскурсії для дайверів і снорклеров. Для гостей від 3 до 12 років працює дитячий клуб. Острів довжиною 460 м, шириною 235 м, розташований в 153 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м. Мале). Трансфер займає 40 хвилин на гідролітаку. Готель Baglioni Resort Maldives.

Алувіфуші (Aluvifushi) — розкішний курорт преміум-класу розташований на колись дикому атолі Алувіфуші. Абсолютно нова концепція з системою харчування «все включено», де гостям будуть доступні без обмежень не тільки їжа і напої, але і ряд додаткових послуг. Острів довжиною 470 м, шириною 200 м, розташований в 40 хвилинах польоту на гідроплані від міжнародного аеропорту Мале. Готель Sun Aqua Iru Veli.