Типи номерів у готелі Kandima Maldives

Типи номерів:

 • Family Sky Studio (2 Bedrooms)
  6 Family Sky Studio (2 Bedrooms) (90 кв.м, балкон 30 кв.м) — номери, що складаються з двох Sky Studio, об’єднаних загальним фойє і розташованих в берегових двоповерхових блокових будинках на другому поверсі. Максимальне розміщення — 6 дорослих або 4 дорослих та 4 дитини.
 • Sky Studio
  60 Sky Studio (40 кв.м, балкон 15 кв.м) — номери на другому поверсі в двоповерховому блочному приміщенні на 4 номери уздовж пляжної лінії. Складаються зі спальні з двоспальним ліжком і зоною відпочинку з диваном, ванної кімнати з душем, вбиральні, балкона або тераси з обідньою зоною. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Beach Studio
  72 Beach Studio (40 кв.м, балкон 15 кв.м) — номери на першому поверсі в двоповерховому блочному приміщенні на 4 номери уздовж пляжної лінії. Складаються зі спальні з двоспальним ліжком і зоною відпочинку з диваном, вбиральні, ванної кімнати з душем, балкона або тераси з кушеткою і обідньою зоною. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Beach Villa with Jacuzzi
  20 Beach Villa with Jacuzzi (55 кв.м) — берегові вілли з джакузі і видом на океан. Складаються зі спальні з двоспальним ліжком і зоною відпочинку, ванної кімнати відкритого плану з ванною і душем, вбиральні, тераси з джакузі. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Beach Pool Villa with Jacuzzi
  29 Beach Pool Villa with Jacuzzi (55 кв.м) — берегові вілли з басейном і джакузі. Складаються зі спальні з двоспальним ліжком і зоною відпочинку, ванної кімнати відкритого плану з ванною і душем, вбиральні, тераси з джакузі і зоною відпочинку, басейну. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Aqua Villa
  31 Aqua Villa (48 кв.м) — водні вілли. Складаються зі спальні з двоспальним ліжком і зоною відпочинку, ванної кімнати відкритого плану з ванною і душем, обідньої зони на відкритому повітрі і тераси з джакузі. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Aqua Villa with Jacuzzi
  28 Aqua Villa with Jacuzzi (48 кв.м) — водні вілли з джакузі. Складаються зі спальні з двоспальним ліжком і зоною відпочинку з диваном, ванної кімнати відкритого плану з ванною і душем, обідньої зони на відкритому повітрі, тераси з джакузі. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Ocean Pool Villa
  18 Ocean Pool Villa (60 кв.м) — вілли, які стоять частково на воді, частково на суші. Розташовані на стороні сходу, з прямим виходом в лагуну. Складаються зі спальні, вітальні, ванної кімнати, тераси і приватного басейну. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Honeymoon Aqua Pool Villa
  2 Honeymoon Aqua Pool Villa (80 кв.м) — водні вілли з басейном і прямим спуском в лагуну, розташовані на стороні заходу сонця. Складаються зі спальні з двоспальним ліжком king size, зони відпочинку з диваном, вбиральні, ванної кімнати з ванною і душем. Вілли приватно розташовані в самому кінці дерев’яних містків, які ведуть до водних віллам. Максимальне розміщення — 2 дорослих.