Атол Лааму

Атол Лааму (Laamu) — один з найбільш південних атолів Мальдівських островів, розташований в 247 кілометрах від Мале. З безлічі островів всього п’ять (найбільш великих, розташованих на півдні) населені. Даний архіпелаг є також одним з найбільш малонаселених на всіх Мальдівах. Найпопулярніші курорти: Охувелі (Ohuveli).

Кудафарс (Kudafares) — курорт знаходиться на півдні Мальдівських островів. Тут прагнуть зробити Мальдіви більш доступними для всіх класів мандрівників, які хочуть випробувати його первозданний білий пісок і чисту воду. Трансфер займає 35-хвилинний внутрішній перельот з міжнародного аеропорту Мале в аеропорт Кадхдуу + поїздка на швидкістному катері на курорт. Готель Rahaa Resort.

Охувелі (Olhuveli) — курорт розташован в серці Індійського океану і не зазначен практично ні на одній карті. Острів примітний чудовою природною красою, білими піщаними пляжами, буйною тропічною рослинністю і кришталево чистими водами. Острів довжиною 750 метрів, шириною 250 метрів, розташований в 240 км від міжнародного аеропорту Хулуле (г .Мале). Трансфер займає на гідролітаку 35 хвилин, потім 15 хвилин на катері. Готель Six Senses Laamu.