Атол Раа

Атол Раа (альтернативна назва Північний Маалосмадулу (Northern Maalhosmadulu Atoll) — один з північних, найбільш відвідуваних атолів Мальдів, відокремлених від атола Баа 5-ти кілометровим каналом Хані Канду (Hani Kandu). Площа, розмірами майже 70 км в довжину і 30 км в ширину, обмежена острівним ланцюгом на західній стороні, усипана розсипом з 88 островів, 15 з яких — населені. Частина найбільш популярних включає: Унгоофару (Ungoofaaru), Кінолас (Kinolhas), Вааду (Vaadhoo), Мідхупару (Meedhupparu) і на півночі Аліфуші (Alifushi), відомий своїми човновими майстрами.

Туристичні острови:

Маамігілі (Maamigili) — новий готель, що займає острів розміром в 100 гектарів в оточенні живописного домашнього коралового рифу. Тут знаходиться унікальний, перший та єдиний ,в своєму роді, музей, розташований на острові-курорті, ліцензований урядом Мальдів. Тут туристи зможуть побачити більше 300 експонатів, які датуються 16 століттям, а також реконструкцію традиційного мальдівського будинку. Острів довжиною 650 метрів, шириною 180 метрів, розташований в 176 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м. Мале). Трансфер займає 45 хвилин на гідролітаку. Готель Loama Resort Maldives at Maamigili.

Мідхупару (Meedhupparu) — єдиний острів з готелем на атолі Раа (або в північній частині атола Малосмадулу), надихаючі види неперевершеної краси, вічний рай на Мальдівах оживає на цьому незвичайному курорті, призначеному для відпочинку.
Готель оточений тропічним кораловим рифом з видом на спокійну блакитну лагуну.
Курорт складається з 231 вілли, в тому числі 20 Water Villas, кількох ресторанів, захоплюючих екскурсій і об’єктів світового класу, забезпечених чудовим сервісом.
Курорт є частиною мережі готелів Adaaran, що належить Aitken Spence Hotels family. Острів довжиною 900 м та шириною 600 м, розташован в 154 км на північний захід від столиці Мале. Трансфер займає 45 хвилин їзди на гідролітаку; або 25-хвилинний переліт до внутрішнього аеропорту з подальшою 45-хвилинною поїздкою на швидкісному катері до острова. Готель Adaaran Select Meedhupparu.

Аарах (Aarah) — один з кращих розкішних курортів на Мальдівах, головні визначні пам’ятки Aarah — це красиві білі пляжі, кристально чисті бірюзові води та різноманітне морське життя на домашньому рифі. Heritance Aarah пропонує досконале усамітнення і ідеальний тропічний відпочинок на райському острові. Серед зручностей цього 5-зіркового помешкання варто відзначити сад, спільний лаунж і цілодобову стійку реєстрації. Готельний ресторан спеціалізується на стравах кухні Середнього Сходу. Відстань до Атолу Баа складає 39 км. Трансфер від міжнародного аеропорту займає 40 хвилин на гідролітаку. Готель Heritance Aarah.

Дігалі (Dhigali) — тропічний остров, який омивається кришталево чистими водами Індійського океану. Гостей очікують розкішні бунгало, одна частина яких височить на палях над блакитним океаном, а інша в пишній тропічній рослинності в декількох кроках від пляжу. Острів довжиною 1200 м та шириною 220 м, розташован в 140 км від столиці Мале. Трансфер займає 40 хвилин на гідролітаку або 30-35 хвилин на літаку внутрішніх авіаліній до аеропорту Дараванду + 20-40 хвилин на швидкісному катері до готелю. Готель Dhigali Maldives.

Фасменду (Fasmendhoo) — готель, що відкрився в серпні 2019 року, належить мережі Emerald Collection і входить в асоціацію The Leading Hotels of the World. Стильно оформлені номери, відмінний дитячий клуб з великою територією, широкі можливості для активного відпочинку, хороший риф. Рекомендований всім категоріям мандрівників. Острів довжиною 627 метрів та шириною 410 метрів, розташован в 162 км від столиці Мале. Трансфер займає 40 хвилин на гідролітаку від Мале або 30 хвилин на літаку до аеропорту Іфуру та 15 хвилин їзди на катері. Готель Emerald Maldives.

Фуравері (Furaveri) — готель з величезною зеленою територією и живописним кораловим рифом. У тутешніх водах живе риба-білка, риба-папуга, скати орляки, морські черепахи, рифові акули та інша океанська живність. Острів довжиною 1700 метрів та шириною 600 метрів, розташован в 151 км від столиці Мале. Трансфер займає 35 хвилин на літаку внутрішніх авіаліній, а потім 35 хвилин на швидкісному катері або гідролітаку. Готель Furaveri Island Resort & Spa.