Атол Хаа Аліф

Атол Хаа-Аліф — поки маловивчений туристами архіпелаг, що знаходиться на півночі Мальдів. Пляжі Хаа-Аліфа розтягнулися на 3 км і оточені кораловими рифами, сам атол має незвичайну форму у вигляді півмісяця. Перші курорти в регіоні відкрилися менш 10 років тому, але і за такий короткий термін вони встигли підкорити тих, хто хоче поєднати непоєднуване — сучасну розкіш і повне єднання з райською природою. До складу атола входить 43 острови, 14 з яких нежилі. Найпопулярніші з них: Манафару (Manafaru), Алідхоо (Alidhoo), Донакулхі (Dhonakulhi).

Алідхоо (Alidhoo) — океанські води атолу Хаа-Аліф відрізняються багатою недоторканою морською флорою і фауною, що приваблює багатьох дайверів і любителів снорклинга. Острів довжиною 480 метрів, шириною 450 метрів, розташований в 300 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м Мале). Трансфер займає 50 хвилин на рейсовому літаку до північного аеропорту Ханімаду і далі 15 хвилин на швидкісному катері. Готель J Resort Alidhoo.

Манафару (Manafaru) — розкішні вілли і люкси розкидані серед затишних стежинок і пишного листя, освітлюються сонячним світлом, що падає на приголомшливої краси гавань, а деякі з них туляться на палях, зведених над смарагдовими водами лагуни. Острів довжиною 800 метрів, шириною 500 метрів, розташований в 320 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м Мале). Трансфер займає 90 хвилин швидкісному катері або 45 хвилин на гідролітаку. Готель JA Manafaru.

Донакулхі (Dhonakulhi) — ексклюзивний курорт, що складається з окремих апартаментів, для тих, хто цінує розкіш і визнає тільки все найкраще. Безкраї простори і повне усамітнення — візитна картка курорту Hideaway. Тут розташовані одні з найбільших розкішних пляжних вілл на Мальдівах. Острів довжиною 1400 метрів, шириною 500 метрів, розташований в 290 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м Мале). Трансфер займає 75 хвилин на гідролітаку. Готель Hideaway Beach Resort & Spa Maldives.