Атол Шавіяні

Атол Шавіані (Shaviyani Atoll) розташований на півночі Мальдів, відноситься до північної частини Міладунмадулу (Miladhunmadulhu) Атола. Шавіані Атолл простягнувся на 37 миль і складається з 51 острова, з яких 16 населені. Острови в цьому атолі розкидані по великій площі в радіусі 25 км, тому відпочиваючи тут можна подорожувати на великі відстані з відчуттям повного усамітнення серед океану. Готелі цього атола дуже рафіновані, красиві, дають можливість максимально наблизитися до природи. Найпопулярніші острови: Фунаду (Funadhoo), Вагару (Vagaru), Команду (Komandoo).

Вагару (Vagaru) — острів — готель високого рівня з дуже красивою територією. Багато буйної тропічної зелені, тінисті пальми, пустинні пляжі з білосніжним піском, бірюзові води лагуни та «домашній» риф з багатим підводним світом. Острів довжиною 1000 метрів, шириною 300 метрів, розташований в 192 км від міжнародного аеропорту Хулуле(м.Мале). Трансфер займає 55 хвилин на гідролітаку (6.00- 16.00). Готель JW Marriott Maldives Resort & Spa.

Команду (Komandoo) — гостьовий дім Cliff Retreat.

Гаакошибе — новий ексклюзивний острів-курорт, який відкрився в квітні 2018. Назва острову перекладається як « секретний підводний острів». Цей острів площею близько 160 000 м ² (16 га) включає одну з найбільших лагун Мальдівських островів. На курорті також є плавальний басейн довжиною 200 метрів по всій довжині острова. Острів довжиною 1500 метрів, шириною 600 метрів, розташований в 230 км від міжнародного аеропорту Велана (м Мале). Трансфер займає 55 хвилин на гідролітаку. Готель Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi.