Типи номерів у готелі Adaaran Select Meedhupparu

 • Beach Villa
  Номери, розташовані в локах на два номери по периметру острова на пляжі. Комфортна мебльована тераса з прямим виходом до океану. В кожному номері є власна частково відкрита ванна кімната з тропічним душем, з халатами та іншими туалетними приналежностями. Велике двоспальне ліжко. Є номери з видом на захід сонця. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих і 1 дитина.
 • Deluxe Beach Villa
  Берегові вілли, розташовані в блоках по 2 номери. Спальня, ванна кімната з душем, душ на відкритому повітрі, тераса. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих і 2 дитина.
 • Jacuzzi Beach Villa
  Берегові вілли, розташовані в блоках по 2 номери. Ідентичні по наповненню номерами Deluxe Beach Villa, але мають джакузі на відкритому повітрі у ванній кімнаті.
  Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих і 1 дитина.
 • Sunset Beach Villa
  Берегові вілли з видом на захід сонця, розташовані в блоках по 2 номери. Виходять на сторону дамби, мають обмежений вихід на пляж. За наповненню ідентичні категорії Beach Villa. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих і 2 дитина.
 • Family Beach Villa
  Номери для сімейного розміщення. Являють собою 2 номери категорії Beach Villa із суміжною дверима (interconnecting).
  Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих і 2 дитина.
 • Honeymoon Suite
  Берегова окремо стоїть вілла. Спальня з ліжком king-size, вітальня зона, невелика кухня, ванна кімната з джакузі і душем, тераса. Максимальне розміщення — 2 дорослих.
 • Duplex Honeymoon Pool Villa
  Двоповерхова вілла, розташована в саду в видаленні від берега. Перший поверх: вітальня, ванна кімната з ванною і душем, тераса з приватним басейном і зоною відпочинку. Другий поверх: спальня з ліжком king-size, ванна кімната з душем, невеликий балкон. Вілла не має прямого виходу на пляж.