Типи номерів у готелі Amilla Fushi Resort

Lagoon House – Sunset View
Розташовані в лагуні на палях над водою вздовж берега, з видом на захід. Складаються із спальні із зоною відпочинку, ванної кімнати, тераси з власним басейном і спуском в океан.

Ocean Reef House
Тут є тераса з відкритим персональним басейном з прісною водою, спальня з вітальною зоною (ліжко king-size), ванна кімната з ванною. Номери мають відкрите планування: спальна та ванна зони не розділені. Будиночки розташовані на палях над водою.

Family 2-bedroom Ocean Lagoon House
У номері: тераса з відкритим персональним басейном і обідньою зоною на відкритому повітрі, вітальня, 2 спальні (одна — з ліжком king-size, друга — з двома окремими ліжками), 2 ванні кімнати, душ на відкритому повітрі. Вид на океан і лагуну. Спуск у воду.

Beach House
У номері: тераса, відкритий персональний басейн, спальня з вітальною зоною (ліжко king-size), ванна кімната з ванною, душовою кабіною і душем на відкритому повітрі. Прямий вихід на пляж.

Ocean Lagoon House
У номері: тераса з відкритим персональним басейном, спальня з вітальною зоною (ліжко king-size), ванна кімната з ванною. Вілли мають відкрите планування: спальна та ванна зони не розділені. Будиночки розташовані на палях над водою поруч з рифом.

Wellness Tree House
Розташовані в центрі острова, унікальні вілли, оточені кронами дерев, побудовані на палях на висоті 12 м над землею. Спальня, окрема кімната для проведення Spa-процедур. 2 ванні кімнати, окрема вітальня, дерев’яна тераса з басейном, гамаком, лежаками, обіднім столиком і стільцями.

Family 2-bedroom Beach House
Берегові вілли поблизу пляжу. 2 спальні з вітальними зонами, 2 ванні кімнати, власний садок, тераса з басейном, лежаками, гамаками, обіднім столиком і стільцями. Прекрасний вибір для сімей з дітьми та дружніх компаній.

Beach Residence 4 bedroom
Розкішні берегові вілли з 3 гостьовими спальнями і однією невеликою спальнею для няні або покоївки. Обладнана кухня, басейн, простора відкрита територія (тераса) з кріслами, лежаками, обіднім столом і стільцями, окрема вітальня з обідньою зоною.

The Amila Estate ( 6 bedroom)
У номері: персональний басейн, кухня, кімната для прислуги, 6 спалень (з ліжками king-size або двома окремими ліжками), кімната для SPA-процедур, зона для занять спортом, сауна, ванні кімнати. Прямий вихід на пляж.

The Great Beach Residence( 8 bedroom)
Шикарна двоповерхова резиденція на пляжі з 8 спальнями (кожна зі своєю ванною кімнатою), вітальнею, їдальнею, кухнею, баром, винним льохом, 2 терасами з обідніми зонами, зоною для барбекю, терасою з ігровою зоною, фітнес-залом і столом для пінг-понгу, 2 персональними басейнами з видом на океан. Прямий вихід на пляж.

1 bedroom Skyhouse
Складається зі спальні з ліжком king-size, ванної кімнати, відкритого душа, окремої кімнати для спа, приватного басейну, невеликий тераси, приватного саду з гамаком. Вілла розташована в оточенні дерев.

Family 2-bedroom Skyhouse
Складається з двох спалень з ліжками king-size, двох ванних кімнат, окремої кімнати для спа, душа на відкритому повітрі, невеликої тераси, приватного саду з гамаком, і приватного басейну.

Skyhouse with Bubble
Складається зі спальні з ліжком king-size, однієї ванної кімнати, кімнати для спа (душова і санвузол), басейну, душа на відкритому повітрі, невеликої тераси з унікальною прозорою сферою (private transparent Bubble).

Family Skyhouse with Bubble
Складається зі спальні з ліжком king-size, однієї ванної кімнати, кімнати для спа, яка може бути переобладнана в другу спальню з двома роздільними ліжками (twin size) або з двоярусним ліжком, душа на відкритому повітрі, басейну, невеликої тераси з унікальною прозорою сферою (private transparent Bubble).