Харчування у готелі Anantara Veli Maldives Resort

Про ресторан:
73 Degrees — ресторан, відкритий на сніданки та вечері. Розташований на пляжі, пропонує мальдівську і інтернаціональну кухню в поєднанні з вишуканими винами.
Origami — тепаньякі ресторан, відкритий на вечері. Являє широке розмаїття страв японської кухні — від улову місцевих рибалок, або гребінців з Японії до краба з Аляски і багатьох інших.
Baan Huraa — різноманіття смаків тайської кухні над водною гладдю Індійського океану. Ресторан розташований на палях і відкритий на обіди і вечері.
Dhoni Bar — головний бар острова, розташований у основного басейну. Пропонує не тільки різноманітні напої, а й широкий вибір закусок, що подаються перед вечерею. Відкритий до опівночі.
Fushi Cafe — кафе на сусідньому острові, відкрито на сніданки та вечері. Сніданки — шведський стіл з гарним вибором страв, вечері — тематична кухня.
Terrazzo — італійський ресторан. Піца, домашня паста, морепродукти. Фірмові страви: салат «Цезар», равіолі з омарами, паштет з морепродуктів. Колекція італійських вин.
Aqua Bar — бар біля головного басейну сусіднього острова Anantara Dhigu Maldives з широким вибором закусок і напоїв. Відмінне місце для милування заходами.
• Також в готелі є опції приватних вечерь, замовлення в номер і кулінарні уроки за запитом. Тематичні вечори представляють страви Мальдівської, Італійської, Індійської та Азіатської кухні.

Гості, оформлені на HB або FB, можуть обідати і вечеряти в будь-якому ресторані готелю:
• сніданок
• повний пансіон
• напівпансіон