Типи номерів у готелі Angsana Resort & Spa Velavaru

Beachfront Villa
Розташована на березі. Складається зі спальні з вітальною зоною, ванної кімнати, душа на відкритому повітрі, веранди, власного саду з шезлонгами, виходить на пляж і океан.

Beachfront Romance Villa
Берегові вілли з виходом на пляж. Спальня з ліжком king-size, ванна кімната з душем, ванна і душ на відкритому повітрі, тераса.

Infinity Beachfront Pool Villa
Берегові вілли з виходом на пляж. Спальня з ліжком king-size, ванна кімната з душем, ванна і душ на відкритому повітрі, тераса з приватним басейном (6 х 2.5 м).

Deluxe Beachfront Pool Villa
Розташована на березі. Складається зі спальні з вітальною зоною, ванної кімнати, душа на відкритому повітрі, власного басейну, веранди, саду з шезлонгами, виходить на пляж і океан.

Velavaru Villa
Розташована на березі. Складається зі спальні, вітальні, ванної кімнати, душа на відкритому повітрі, мебльованої тераси з власним басейном, саду з шезлонгами, виходить на пляж і океан. Може об’єднуватися з Beachfront Jet Pool Villa.

Angsana Villa
Комплекс з чотирьох вілл, що складається з двох ізольованих спалень (двоспальне ліжко), вітальні і обідньої зони. Номери з прямим виходом до моря, садом, джакузі і басейном на відкритому повітрі.

InOcean Sunrise Pool Villa
Двоповерхова водна вілла, складається із спальні з ліжком king-size, вітальні, ванної кімнати, мебльованої тераси з гамаком, зоною відпочинку, власним басейном (21 м2) і спуском у воду.

InOcean Sunset Pool Villa
Двоповерхова водна вілла з видом на захід, включає спальню з ліжком king-size, вітальню на першому поверсі, ванну кімнату, терасу з зоною відпочинку, шезлонгами, власним басейном (21 м2) і спуском у воду.

InOcean Sanctuary Pool Villa
Дворівнева водна вілла включає вітальню, 2 спальні (одна з ліжком king-size, інша — з двома ліжками twin), ванні кімнати, терасу з зоною відпочинку, шезлонгами, власним басейном (27 м2) і спуском у воду.

InOcean Sunrise/Sunset Pool Villa with Sala
Двоповерхова водна вілла з видом на захід або схід. Включає спальню з ліжком king-size, вітальню , ванну кімнату, мебльовану терасу з гамаком, зоною відпочинку, власним басейном (21 м2) і спуском у воду. На терасі встановлено газебо із пляжним ліжком.