Харчування у готелі Ayada Maldives

Про ресторан:
Magu — це ресторан зі шведським столом на пляжі. Основна спеціалізація — міжнародна кухня, в ресторані пропонується сніданок і вечеря. Можна пообідати на свіжому повітрі (якщо дозволяє погода).
Ocean Breeze — це ресторан на пляжі. Основна спеціалізація — сучасна європейська кухня, в ресторані пропонується обід і вечеря. Можна пообідати на свіжому повітрі (якщо дозволяє погода).
Kai — це ресторан з видом на сад. Основна спеціалізація — азіатська кухня, в ресторані пропонується тільки вечеря.
Zero Degree це ресторан біля басейну. Основна спеціалізація — міжнародна кухня, в ресторані пропонується обід і легкі закуски. Можна пообідати на свіжому повітрі (якщо дозволяє погода).
Ottoman Lounge — це кафе з видом на сад. Основна спеціалізація — турецька кухня, в ресторані пропонуються тільки легкі закуски. Можна пообідати на свіжому повітрі (якщо дозволяє погода).

В пакет Crystal All Inclusive включено:
• Прибуття і від’їзд — Супровід гостей представником готелю по прильоту і при вильоті назад в міжнародному аеропорту міста Мале, після чого гостей проводять в місцевий термінал.
Доступ в зал очікування після прибуття на внутрішній термінал.
Вітальний напій після прибуття на Ayada Maldives
• Харчування — Сніданок і вечеря подаються в ресторані Magu, де представлений розкішний міжнародний буфет зі щодня змінними темами. Обід подається в надводному ресторані Ocean Breeze, для гурманів сучасної європейської кухні.
Меню а-ля-карт подається в ресторані і барі біля басейну в Zero Degree
Для гостей, які бажають повечеряти в ресторанах Kai або Ocean Breeze по меню а-ля-карт, буде надано кредит на харчування в розмірі 45 доларів США для дорослого.
• Бар/Лаунж — Фірмове меню напоїв Ayada у всіх торгових точках, включаючи широкий вибір алкогольних і безалкогольних коктейлів, добірні вишукані вина, пиво і міцні спиртні напої, різноманітні фруктові соки, молочні коктейлі, безалкогольні напої, чай і кава, які подаються до півночі.
• Активний відпочинок та розваги — Безкоштовне використання спорядження для підводного плавання і каяка. Безкоштовні щоденні розваги, включаючи шоу Bodu Beru, DJ Night, Movie Night і казино. Доступ до зони відпочинку та фітнесу з тенісним кортом, студією йоги, футбольним полем, волейбольним майданчиком, тренажерним залом, водними шахами і PlayStation. Дитячий клуб Zuzuu для дітей з різними розвагами.
• На віллі — Безкоштовний Wi-Fi на віллі і приватний басейн на вулиці