Типи номерів у готелі Baglioni Resort Maldives

Garden Villa
Вілла в саду, складається зі спальні, ванної кімнати відкритого типу, окремої душової кабіни зі «зливовим» душем, тераси з шезлонгами, приватного саду з зоною відпочинку. Wi-fi. Максимальне розміщення — 2 дорослих та 1 дитина.

Two bedroom Family Beach Villa
Берегова вілла з власним пляжем. Складається з двох спалень з ванними кімнатами відкритого плану, окремої душової кабіни з «зливовим» душем, тераси із зоною відпочинку та шезлонгами. Максимальне розміщення — 4 дорослих та 2 дитини.

Three bedroom Presidential Water Villa with Pool
Дворівнева водна вілла з басейном. На першому поверсі — веранда з приватним басейном, джакузі і лежаками, обідньою зоною, кухнею, 2-ма спальнями і 2-мя ванними кімнатами. На другому поверсі — спальня з двоспальним ліжком king bed, вітальня, ванна кімната. Максимальне розміщення — 6 дорослих.

Beach Villa
Берегова вілла з власним пляжем (30 кв.м). Складається зі спальні, ванної кімнати, окремої душової кабіни зі «зливовим» душем, тераси з шезлонгами і зоною відпочинку. Максимальне розміщення — 2 дорослих та 1 дитина.

Grand Beach Villa with Pool
Берегова вілла. Складається із спальні, ванної кімнати, тераси з басейном та зоною відпочинку. Максимальне розміщення — 2 дорослих та 2 дитини.

Suite Villa with Pool
Берегова вілла з басейном і власним пляжем (55 кв.м). Складається із спальні, вітальні, обідньої зони, ванної кімнати, тераси з басейном та зоною відпочинку. Максимальне розміщення — 2 дорослих та 2 дитини.

Water Villa
Водна вілла, що складається зі спальні, ванної кімнати, душової кабіни зі «зливовим» душем, тераси із зоною відпочинку та шезлонгами, спуском у воду і видом на океан. Максимальне розміщення — 2 дорослих та 1 дитина.

Water Villa Sunset
Водна вілла з видом на захід. Складається зі спальні, ванної кімнати, окремої душової кабіни зі «зливовим» душем, тераси із зоною відпочинку та шезлонгами, спуском у воду. Максимальне розміщення — 2 дорослих та 1 дитина.

Water Villa with Pool
Водна вілла зі спуском в океан. Складається із спальні, ванної кімнати, окремої душової кабіни зі «зливовим» душем, тераси (45 кв.м) з басейном та зоною відпочинку. Максимальне розміщення — 2 дорослих та 1 дитина.