Типи номерів у готелі Baros Maldives


Deluxe Villa
Окремо розташоване берегове бунгало з відкритою ванною кімнатою з душовою кабінкою в екзотичному стилі і тропічним садом, вітальною зоною, спальнею з ліжком king-size, мебльованою терасою і прямим виходом до пляжу.

Water Villa
Окремі водні бунгало. У номері є: спальня з ліжком king-size, зона вітальні, ванна кімната з видом на океан, мебльована тераса з прямим спуском у воду.

Pool Water Villa
Окремі водні бунгало. У номері є: спальня з ліжком king-size, зона вітальні, ванна кімната з видом на океан, мебльована тераса з прямим спуском у воду. Аналогічні Water Villa, але з приватним басейном (6,6 х 3,6 м) і просторою терасою.

Baros Villa
Окремі приватні бунгало на березі, оточені тропічною зеленню. У номері є: спальня з ліжком king-size, зона вітальні, ванна кімната відкритого типу, душ на відкритому повітрі, власний невеликий садок і тераса.

Baros Pool Villa
Окремs приватні бунгало на березі, оточені тропічною зеленню. Спальня з ліжком king-size, зона вітальні, ванна кімната відкритого типу, душ на відкритому повітрі, власний невеликий садок і тераса. Аналогічні Baros Villa, але з невеликим приватним басейном-каскадом (4х2,4 м) і просторою терасою.

Baros Premium Pool Villa
Приватний пляж, приватний сад, тераса з джакузі (1,7х1,7 м) і персональним басейном (3,4 × 2,4 м). Обідня зона на відкритому повітрі, вітальня, спальня з ліжком king-size, ванна кімната з ванною і душовою кабіною, душ на відкритому повітрі. Додатково: домашній кінотеатр Bose, винний холодильник, обладнання для приготування чаю, праска і прасувальна дошка. Розташований на пляжі. Вид на океан. Прямий вихід на пляж.

Baros Residence with Private Pool
Cад, тераса з персональним басейном (7 х 3 м), веранда з вітальною зоною на відкритому повітрі, вітальня, бібліотека, спальня з ліжком king-size, вбиральня, ванна кімната з ванною і душовою кабіною, душ на відкритому повітрі з функцією «тропічний дощ». Додатково: стереосистема Bose, iPod. Можливе проведення сеансів масажу. Прямий вихід на пляж. Послуги персонального камердинера. У 2010 році цей номер названий кращим в номінації «Indian Ocean’s Leading Villa» престижної премії World Travel Award.

Baros Suites
Розташований на східному березі острова, в відокремленому месці. Складається із спальні з ліжком King size, вітальної зони, ванни, тераси з басейном.