Типи номерів у готелі Centara Grand Island Resort & Spa

Beach Suite
Двоповерхові берегові вілли, згруповані в блоки на два номери, що складаються із спальні і вітальні. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.

Deluxe Water Villa
Водні вілли з джакузі, розташовані в північній частині острова. Складаються зі спальні з ліжком king-size або двома ліжками twin, вітальні, ванної кімнати, тераси зі спуском у воду. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина.

Sunset Ocean Pool Villa «Includes Club»
Двоповерхові водні вілли, безкоштовний доступ в Island Club. Складаються зі спальні з ліжком king-size, вітальні, розкішної ванної кімнати з душем і ванною, просторої тераси зі спуском в лагуну. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина.

Deluxe Family Water Villa
Водні вілли з джакузі. Складаються зі спальні з ліжком king-size і дитячої спальної зони з двоярусним ліжком, ванної кімнати з душем і джакузі або ванною, тераси зі спуском у воду. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.

Luxury Beachfront Pool Villa One Bedroom
Берегові вілли з басейном. Складаються зі спальні з ліжком king-size, просторої вітальні, ванної кімнати з душем і двома ванними, одна з яких на відкритому повітрі, тераси з басейном. Максимальне розміщення — 2 дорослих.

Luxury Beachfront Pool Villa Two Bedrooms
Берегові вілли з басейном. Складаються з 2 спалень (з ліжком king size і двома ліжками twin), вітальні, 2 ванних кімнат, тераси і басейну. Максимальне розміщення — 4 дорослих або 3 дорослих та 2 дитини або 2 дорослих та 3 дитини.