Типи номерів у готелі Cinnamon Dhonveli Maldives

• Superior Room – Ocean View
Покращені номери з видом на океан. Складаються в блоки по 6 номерів — три номери на першому поверсі і три номери на другому поверсі. У номері двоспальне ліжко або два односпальні ліжка, балкон, ванна кімната з душем і ванною. Вид на океан або сад.

Duplex Garden Bungalow
Двоповерховий номер: вітальня на першому поверсі, спальня на другому. Двоспальне ліжко, балкон, ванна кімната з душем. Вид на сад. В номері є рятувальні жилети, плащ від дощу, банні приналежності.

• Beach Bungalow
Номери розташовані в блоках по два номери, також є окремі вілли. У номері двоспальне ліжко, відкритий душ, рятувальні жилети, плащ від дощу, банні приналежності. Вид на океан.

• Water Bungalow
Індивідуальні водні бунгало, розташовані на південно-західній частині острова. У номері двоспальне ліжко, балкон, ванна кімната з душем і джакузі. Вид на океан.

• Over Water Suite
Індивідуальні сьюти на воді, розташовані на північному заході острова. У номерах: двоспальне ліжко, балкон, ванна кімната з душем і джакузі, тераса з лежаками. З номера відкривається чудовий вид на океан.

• Junior Beach Suite
Одноповерхові сьюти з двоспальним ліжком, терасою з лежаками, ванною, джакузі та душем у номері, душем на відкритому повітрі.

• Beach Suite with Pool
Двоповерховий сьют з двоспальним ліжком, терасою з лежаками, ванною, джакузі та душем у номері, душем на відкритому повітрі. На терасі розміщений басейн. З номера відкривається чудовий вид на океан.