Типи номерів у готелі Club Med Kani

Superior
Оформлені в живих соковитих тонах, навіяних кольором океанських хвиль, ці номери доступні з видом на мальовничі сади або безтурботний пляж. Третє ліжко для додаткового гостя або дитини. Просторий балкон або тераса.

Superior Beachfront
Всього 105 номерів, що складаються з житлової кімнати та душової. Все з видом на море. Мебльований балкон або тераса. У номері міні-холодильник (без наповнення).

Superior Garden Side
Бунгало на дальньому кінці острова з видом на сади. У кожному номері є тераса площею 5 кв.м і душова. У номері міні-холодильник (без наповнення).

З’єднані Superior Beachfront
У кожному номері дві житлових кімнати і дві душових. У кожній кімнаті мебльована тераса або балкон. У номері міні-холодильник (без наповнення).

З’єднані Superior Garden Side
Всього 6 номерів на дальньому кінці острова з видом на сади. У кожній кімнаті тераса площею 5 кв.м і душова. У номері міні-холодильник (без наповнення).

Deluxe Beachfront Terrace
Номери просторіші і відкриті, з терасою, зверненою прямо до пляжу. У делюкс можуть з комфортом розміститися 3 людини. Родзинка номера — на додаток до прекрасно обладнаної ванної кімнати є ще й додатковий душ на відкритому повітрі.