Типи номерів у готелі Coco Bodu Hithi

Island Villa with Pool
Вілли, розміщені на березі, з видом на океан. У віллі: простора спальня з вітальнею зоною, гардеробна кімната, величезна ванна кімната з розташованою в центрі великою округлою ванною, душем і двома умивальниками, душ під відкритим небом, невеликий приватний садок з басейном і шезлонгами, відкрита тераса з зоною відпочинку з розкішним диваном, вітальнею та їдальнею.

Water Villa with Pool
Вілли з великою терасою з басейном, обідньою зоною і спуском в воду, які стоять у лагуні на палях. У віллі: простора спальня, велика вітальня з виходом на терасу, ванна кімната з великою округлою ванною, душем і двома умивальниками, душ під відкритим небом.

Escape Water Villa with Pool
Водні вілли: простора ванна кімната, дизайнерська ванна, 2 душа — внутрішній і на відкритому повітрі, спальня з ліжком king-size, вітальня, що переходить у відкриту терасу з басейном, прямий спуск у воду.

Coco Residence with Pool
Відокремлені водні вілли на території, віддаленій від острова: відкрита тераса з павільйоном, басейн, спальня, окрема простора вітальня, ванна кімната (ванна, 2 душа — внутрішній і відкритий), 2 телевізори з плоским екраном, DVD-плеєр, вибір подушок, міні-бар, кава-машина для еспресо.