Типи номерів у готелі Coco Palm Dhuni

Beach Villa
Одноповерхові окремі вілли на березі: простора спальня з високою стелею і ліжком king-size, зона відпочинку, письмовий стіл, ванна кімната з душем на відкритому повітрі, тераса.

Ocean Front Villa
Окремі берегові вілли з обмеженою пляжної лінією. Розташовані в північній частині острова. За наповненням аналогічні номерам категорії Beach Villa.

Sunset Beach Villa
За наповненням аналогічні номерам Beach Villa, але розташовані на стороні заходу.

Deluxe Villa
Одноповерхові окремі вілли на березі: спальня, зона відпочинку, письмовий стіл, власний міні-садок на відкритому повітрі, невеликий басейн на терасі. Ванна кімната на відкритому повітрі з ванною і душем.

Lagoon Villa
Окремі вілли на палях в лагуні з вітальні зоною, просторою спальнею з ліжком king-size з балдахіном, письмовим столом, ванною кімнатою з джакузі з видом на океан і невеликим басейном на терасі. Вишукана обстановка з елементами декору в мальдівському стилі. Прямий спуск у воду. Інтернет Wi-Fi безкоштовно.

Sunset Lagoon Villa
Окремі вілли на палях в лагуні. Простора спальня, ліжко king-size з балдахіном, робоча зона з письмовим столом. Окрема вітальня, ТВ c DVD-плеєром і музичною системою. Ванна кімната з джакузі, видом на океан і душем. Мебльована тераса, басейн з прозорим дном, прямий спуск у воду. В інтер’єрі можна знайти арт-об’єкти і вироби народних майстрів. Інтернет Wi-Fi безкоштовно. SPA-процедури в номері (за запитом).