Типи номерів у готелі Conrad Maldives Rangali Island

Deluxe Beach Villas
Окремо розташовані берегові вілли з панорамним видом. Складаються зі спальні з двоспальним ліжком або двома односпальними ліжками, ванної кімнати відкритого плану з джакузі, тераси і міні-садка з басейном. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини (до 12 років).

Water Villas
Окремо розташовані водні вілли, з терасою з виходом в океан та басейном. Складаються зі спальні з двоспальним ліжком або двома односпальними ліжками, вбиральні, вітальні, ванної кімнати з душовою кабіною та окремою ванною. Максимальне розміщення — 3 дорослих.

Superior Water Villas
Окремо розташовані водні вілли з джакузі на терасі і спуском у воду, DVD-програвачем. Складаються з вітальні, спальні з двоспальним ліжком king size, вбиральні, ванної кімнати з ванною і душовою кабіною. Максимальне розміщення — 3 дорослих.

Retreat Water Villas (Spa Water Villas)
Окремо розташовані водні вілли з павільйоном для проведення Spa-процедур, джакузі на терасі. Складаються зі спальні, вбиральні, вітальні, фітнес-зони, ванної кімнати відкритого плану. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина (до 12 років).

Deluxe Water Villas
Окремо розташовані водні вілли з джакузі на терасі і спуском в океан, DVD-програвачем, панорамним видом. Складаються зі спальні, вітальні, ванної кімнати, зони відпочинку. Максимальне розміщення — 3 дорослих.

Junior Beach Suites
Вілли з вітальнею, басейном і міні-садком. Складаються зі спальні, ванної кімнати відкритого плану з додатковим душем на відкритому повітрі, саду. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини (до 12 років).

Premier Water Villas
Окремо розташовані водні вілли з джакузі в ванній кімнаті і басейном на терасі. Гості можуть скористатися послугами дворецького. Максимальне розміщення — 3 дорослих.

Beach Suites
З’єднані Deluxe Beach Villa і Junior Beach Suite (можуть продаватися окремо) з панорамним видом. Складаються з двох спалень, вітальні, 2 басейнів в міні-садку. Гостям надаються послуги дворецького. Максимальне розміщення — 6 дорослих або 4 дорослих та 2 дитини.

Premier Water Suite
Два об’єднаних номери категорії Premier Water Villa. Надаються послуги дворецького. Складається з 2 спалень, 2 ванних кімнат, 2 терас з зонами відпочинку і 2 басейнів. Прямий спуск у воду. Максимальне розміщення — 6 дорослих або 4 дорослих та 2 дитини.

Sunset Water Villas
Дві спальні (з великим круглим ліжком і в іншій кімнаті з 2 великими ліжками), вітальня, 2 ванні кімнати в кожній спальні, скляна панель у підлозі, джакузі на терасі, балкон з барбекю, послуги дворецького. Максимальне розміщення — 6 дорослих або 4 дорослих та 2 дитини.

Family Water Villa
Окремо розташовані водні вілли з 2 спальнями, з джакузі на терасі. Максимальне розміщення — 4 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини (до 18 років).