Типи номерів у готелі Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi

 • Beach Villa Sunrise
  Beach Villa Sunrise (357 кв.м) — берегові вілли з видом на схід сонця та океан. Складаються із спальні з ліжком king-size, ванної кімнати відкритого плану з ванною та окремим душем, вітальні, тераси з басейном (14 кв.м), павільйону для відпочинку. Вілли розташовані в саду біля пляжу.
 • Beach Villa Sunset
  Beach Villa Sunset (360 кв.м) — берегові вілли з видом на захід сонця і океан, розташовані в саду поруч з пляжем. Складаються із спальні з двоспальним ліжком king-size, вітальні, ванної кімнати відкритого плану з ванною та окремим душем, тераси з басейном (14 кв.м), павільйону для відпочинку.
 • Deluxe Beach Sunrise Villa
  Deluxe Beach Sunrise Villa (520 кв.м) — берегові вілли з видом на схід сонця і океан, розташовані в саду біля пляжу. Складаються із спальні з ліжком king-size, ванної кімнати відкритого типу з ванною та окремим душем, вітальні, тераси з басейном (25 м2) і зоною відпочинку.
 • Water Sunrise Villa
  Water Sunrise Villa (185 кв.м) — водні вілли з видом на схід сонця і океан. Складається із спальні з ліжком king-size, вітальні, ванної кімнати з великою мідною ванною та окремим душем, тераси з басейном (19 кв.м), зоною відпочинку, спуском в лагуну.
 • Deluxe Beach Sunset Villa
  Deluxe Beach Sunset Villa (520 кв.м) — берегові вілли з видом на захід сонця, розташовані в саду біля пляжу. Складаються із спальні з ліжком king-size, вітальні, ванної кімнати відкритого плану з ванною та окремим душем, тераси з басейном (25 кв.м) і зоною відпочинку.
 • Grand Water Sunset Villa
  Grand Water Sunset Villa (255 кв.м) — водні вілли з видом на захід сонця і океан. Складаються із спальні з ліжком king-size, вітальні , ванної кімнати з великою мідною ванною та окремим душем, тераси з басейном (19 кв.м), зоною відпочинку, спуском в лагуну.
 • Тented Villa
  Тented Villa (620 кв.м) — берегові вілли з басейном, розташовані в саду біля пляжу. Складаються з двох спалень (одна з ліжком king-size, друга — дитяча), ванної кімнати відкритого плану з ванною та окремим душем, великої тераси з басейном, душами на відкритому повітрі і зонами відпочинку.
 • Two Bedroom Beach Sunset Villa
  Two Bedroom Beach Sunset Villa (798 кв.м) — берегові вілли з видом на захід сонця і океан, розташовані в саду біля пляжу. Складаються з двох спалень з ліжком king-size, вітальні та обідньої зони, двох ванних кімнат з ванною та окремим душем, тераси з великим басейном (48 кв.м), павільйоном для відпочинку.
 • Two Bedroom Water Sunrise Villa
  Two Bedroom Water Sunrise Villa — елегантна та чудова пропорція, ця шикарна вілла з двома спальнями пропонує колосальний простір та ідеально підходить для сімейного відпочинку. Розташовані на водних ліжках безтурботного Індійського океану і недалеко від ідеальних білих пісків, серед пишних тропічних садів. Вілли з двома спальнями мають дві ванні кімнати з окремим душем, подвійною раковиною, кавоваркою Nespresso, винним холодильником, Bang & Olufsen Hi-Fi system, каліфорнійським ліжком розміру King-size, великі відкриті планування, окремі вітальні та столовий стіл. Зовні є окрема відкрита ванна кімната з ванною і душем, чудовий басейн площею 36 кв.м., тераса для відпочинку і вечері, а якщо вам щось потрібно, просто зателефонуйте своєму особистому дворецькому, який знаходиться в режимі очікування 24 години на добу.
 • Two Bedroom Water Sunset Villa
  Two Bedroom Water Sunset Villa (464 кв.м) — водні вілли з видом на захід сонця та океан. Складається з двох спалень з ліжком king-size, вітальні і обідньої зони, двох ванних кімнат з ванною та окремим душем, тераси з басейном (36 м2), павільйоном для відпочинку, обідньою зоною, спуском в лагуну.
 • Three-Bedroom Beach Sunset Villa
  Three-Bedroom Beach Sunset Villa — ідеальне місце для великих сімей. У віллах з трьома спальнями, оточеними пишними тропічними садами, розташовані на краю ідеальних білих пісків, є три ванні кімнати з окремим душем, подвійною раковиною, кавоваркою Nespresso, холодильником для вина, системою Hi-Fi Bang & Olufsen, каліфорнійськими двоспальними ліжками, великі відкриті планування, окремі вітальні та столовий стіл. Зовні є окрема відкрита ванна кімната з ванною і душем, чудовий басейн площею 48 кв.м., тераса для відпочинку, і, якщо вам щось потрібно, просто зателефонуйте своєму особистому дворецькому, який знаходиться в режимі очікування 24 години на добу.
 • Three-Bedroom Water Sunset Villa
  Three-Bedroom Water Sunset Villa (598 кв.м) — вілла з трьома спальнями Water Sunset, окремою піднятою пісочною палубою з прямим доступом до лагуни, приватною терасою, басейном площею 73 кв. м, окремою ванною кімнатою, ванні кімнати з окремим душем, подвійною раковиною, кавоваркою Nespresso, холодильником для вина, системою Hi-Fi Bang & Olufsen і каліфорнійськими ліжками розміру king-size. І, якщо вам щось потрібно, просто зателефонуйте своєму особистому дворецькому, який знаходиться в режимі очікування 24 години на добу.