Типи номерів у готелі JA Manafaru

Beach Bungalow with Private Pool
Окремі вілли на березі, оточені тропічною рослинністю. Прямий вихід на пляж. Спальня з вітальнею, софа, відкрита ванна кімната з ванною і тропічним душем. Тераса (105 м2), альтанка, приватний басейн (довжина — 3.5 м, ширина — 2.3 м, глибина -1.3 м) з шезлонгами та кушеткою.

Sunrise Water Villas with Infinity Pools
Окремі водні вілли з видом на світанок. Спальня, софа, зона вітальні зі скляною панеллю в підлозі. Частково відкрита ванна кімната з ванною з функцією джакузі, закритий душ. Тераса (40 м2) з приватним басейном (довжина — 3.2 м, ширина — 2. 3 м, глибина -1.1 м), надводним гамаком, гойдалками і шезлонгами. Прямий спуск в океан.

Sunset Water Villas with Infinity Pools
Вілли по наповненню ідентичні категорії Sunrise Water Villa with Infinity Pool, але мають вид на захід.

One Bedroom Beach Suites with Private Pools
Просторі окремі вілли на березі. Окрема вітальня і спальня, ванна кімната на відкритому повітрі з ванною з функцією джакузі та душем. Дві тераси (145 м2), альтанка на пляжі з шезлонгами, приватний басейн (довжина — 5 м, ширина — 2.9 м, глибина -1.5 м).

Grand Water Two Bedroom Suite with Private Infinity Pool
Розкішна водна вілла з елегантним дизайном. Складається з двох спалень з видом на океан, двох ванних кімнат (кожна з душем і ванною з функцією джакузі). Простора вітальня, обідня зона, невелика кухня. Тераса з приватним басейном (довжина — 7.5 м, ширина — 5.5 м, глибина -1.2 м), шезлонгами, гойдалками і гамаком. Прямий спуск у воду.

Royal Island Two Bedroom Suite with Private Pools
Окрема двоповерхова пляжна вілла. Перший поверх: вітальня і 2 спальні з двоспальними ліжками, вихід на терасу до «безкрайнього» басейну (довжина — 13.2 м, ширина — 7 м, глибина -1,5 м і 0.95 м) з лежаками, зоною відпочинку з гойдалками і гамаком. З кожної спальні є вихід в ванні кімнати на відкритому повітрі з ванною з функцією джакузі і душем. У ванній кімнаті основної спальні є додатковий басейн (довжина — 4.1 м, ширина -3,6 м, глибина — 1,45 м) і зона для відпочинку. У вітальні — зона їдальні, гардеробна, невелика кухня. Сауна, хамам, спа-ванни, власний спа-павільйон. Другий поверх: зона відпочинку і розваг — караоке, телескоп, домашній кінотеатр. Вілла має індивідуальний вихід на пляж.

Royal Island Three Bedroom Suite with Private Pools
Окрема двоповерхова пляжна вілла. Три спальні з ванними кімнатами, вітальня, зона відпочинку з караоке, телескопом і приставкою Wii. Приватний басейн, сауна, парна, спа-павільйон, зона для приготування барбекю. Тераса з зоною відпочинку, власний міні-садок. Вілла має індивідуальний вихід на пляж.