Типи номерів у готелі Kihaa Maldives

Reserve Beach Villa
Окремі берегові бунгало з виходом на пляж, розташовані серед густої тропічної рослинності. Ванна кімната (частково на відкритому повітрі) з ванною і душем, а також тропічним душем під відкритим небом.

Lagoon PrestigeBeach Villa
Окремі берегові бунгало покращеного планування, розташовані на першій береговій лінії. Ванна кімната (частково на відкритому повітрі) з ванною і душем, а також тропічним душем під відкритим небом.

Sunset Prestige Pavilion Beach Villa
Окремі берегові бунгало, схожі на номери категорії Lagoon Prestige Beach Villa, але з власною альтанкою на відкритому повітрі.

Water Villa
Водна вілла з великою спальнею і вітальнею, ванною кімнатою, басейном та чудовим видом на океан. Водні вілли, розташовані на палях в лагуні, з прямим спуском у воду і приватним басейном. При розміщенні з дітьми молодше 12 років батьки повинні підписати спеціальний документ (Disclaimer Form).

Family Junior Suite
Наземна вілла з вітальнею, спальнею і терасою. У спальні простора гардеробна зона. Ванна кімната (частково на відкритому повітрі) з ванною і душем, а також тропічним душем під відкритим небом. Ідеально підходить для сімейного відпочинку або дружніх компаній. 2 номери даної категорії можуть бути суміщені з номерами Reserve Beach Villa і використовуватися як вілли з двома спальнями.

Water Suite
Водні бунгало, що складаються зі спальні з вітальнею. Ванна кімната з джакузі, окремий туалет і додаткова тераса з басейном та прямим доступом до океану. Вид на океан. При розміщенні з дітьми молодше 12 років батьки повинні підписати спеціальний документ (Disclaimer Form).

2 Bedroom Family Executive Suite with Pool
Берегові вілли з двома спальнями (в обох ліжка king-size), з видом на океан, вітальнею, персональною терасою і «безкрайнім» басейном (4,26 x 7,31 м). Ванна кімната (частково на відкритому повітрі) з ванною і душем, а також тропічним душем під відкритим небом. Прекрасно підходить для розміщення дружніх компаній або сімей з дітьми. Обидва номери можуть бути об’єднані в один блок (для великих груп — 12 чол.)

Garden Villa with Pool
Вілли, розташовані в саду серед тропічної рослинності, в далині від берега. Простора спальня, гардеробна, ванна кімната з ванною і тропічним душем. Приватний міні-садок, басейн (4.2 х 2 м) на терасі.

Maldivian Suite with Pool
Берегові бунгало з виходом на пляж, розташовані в блоці на 2 номери (для розміщення сімей або дружніх компаній можливо забронювати цілий блок). Номери за формою нагадують морську мушлю. Спальня, ванна кімната з ванною і тропічним душем на відкритому повітрі, вітальня, басейн, гардеробна.