Типи номерів у готелі Kuramathi Island Resort

Beach Villa
Окремі вілли в оточенні зелені, всього в декількох кроках від пляжу. Спальня, вітальна зона, тропічний душ під відкритим небом. Тераса з тахтою і шезлонгами.

Beach Bungalow
Окремі вілли квадратної форми, розташовані серед пишної рослинності і звернені в бік пляжу, повністю присвячені романтичним парам. Ліжко king-size з балдахіном, простора ванна кімната на відкритому повітрі, куточок з джакузі, тераса з шезлонгами.

Superior Beach Villa
Вілли за наповненням, аналогічні Beach Bungalow, але округлої форми і більш сучасного дизайну. Додатково — тахта на терасі.

Deluxe Beach Villa
Вілли розташовані в середній частині острова поруч з пляжем. Спальня, вітальна зона. Велика ванна кімната з джакузі на відкритому повітрі, зливовий душ, велика тахта для двох, кавоварка для еспресо. Зовні простора дерев’яна тераса з шезлонгами і парасольками.

Two-Bedroom Beach House
Двоповерхові пляжні вілли, розташовані в найвужчій частині острова з видом на риф або лагуну. Дві спальні (ліжка king-size) з зонами відпочинку, дві ванні кімнати (в кожній — ванна, душ і душ на відкритому повітрі), дві гардеробні, тераса і балкон з зонами для відпочинку, столом і стільцями. Ідеальний варіант для розміщення сімей або дружніх компаній.

Water Villa
Надводні вілли, розташовані в кількох метрах від барвистого домашнього рифу. Спальня, вітальня, ванна кімната зі зливовим душем, двома раковинами, кавоварка для еспресо. Широка дворівнева надводна тераса з джакузі, шезлонгами і зонтами.

Deluxe Water Villa
Надводні вілли з сучасним дизайном, розташовані в центральній частині лагуни. Спальня з ліжком king-size, зона відпочинку з диваном, ванна кімната з ванною і душем, гардеробна, кулер для вина. Простора тераса з зоною відпочинку, лежаками, столом і стільцями. Прямий спуск у воду.

Water Villa with Pool
Надводні вілли з сучасним дизайном. Вид на лагуну або на риф. За наповненням ідентичні номерам Deluxe Water Villa, але додатково мають приватний басейн (18 м2) на терасі.

Pool Villa
Пляжна вілла з видом на захід. Спальня з ліжком king-size і видом на басейн, зона відпочинку з диваном, ванна кімната з ванною і душем, душ на відкритому повітрі, гардеробна, кулер для вина, приватний міні-садок при вході в номер. Тераса (розташована над водою) із зоною відпочинку, обіднім столом, приватним басейном (18 м2) і шезлонгами.

Thundi Water Villa with Pool
Надводні вілли з видом на захід, розташовані в кількох кроках від піщаної коси. За наповненням ідентичні номерам Water Villa with Pool.

Honeymoon Pool Villa
Вілли, спеціально призначені для молодят, які приїжджають на медовий місяць. Роздільні спальня і вітальня. Додатково в спальні — тахта, в вітальні — софа, кавоварка для еспресо. Простора ванна кімната в саду зі зливовим душем, ванною і двома раковинами. Кондиціонована обідня зона. Приватний басейн (10 м) з джакузі.