Типи номерів у готелі Mӧvenpick Resort Kuredhivaru Maldives

 • Beach Spa Residence
  Beach Spa Residence — 3 Bedrooms (230 кв.м) — берегові СПА-резиденції. Складаються із 3 спалень (дві — з двоспальними ліжками, одна — з двома односпальними ліжками (twin)), вітальні, приватного басейну, масажної кімнати. Включений 1 СПА-масаж в день для двох. Максимальне розміщення — 6 дорослих або 4 дорослих та 2 дитини.
 • Beach Suite
  Beach Suite (190 кв.м) — дворівневі берегові вілли-люкс із басейном. Складаються зі спальні, вітальні з видом на океан, ванної кімнати і зони відпочинку з приватним басейном. У вітальні — софа, яка трансформується у додаткове ліжко. На другому рівні — зона релаксації (9 кв.м). Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Beach Suite Sunrise
  Beach Suite Sunrise (190 кв.м) — дворівневі берегові вілли-люкс з басейном і видом на схід сонця. Складаються зі спальні, вітальні з видом на океан, ванної кімнати і зони відпочинку з приватним басейном. У вітальні — софа, яка трансформується в додаткове ліжко. На другому рівні — зона релаксації (9 кв.м). Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Beach Suite Sunset
  Beach Suite Sunset (190 кв.м) — дворівневі берегові вілли-люкс з басейном і видом на захід сонця. Складаються зі спальні, вітальні з видом на океан, ванної кімнати і зони відпочинку з приватним басейном. У вітальні — софа, яка трансформується в додаткове ліжко. На другому рівні — зона релаксації (9 кв.м). Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Overwater Villa Lagoon
  Overwater Villa Lagoon (140 кв.м) — вілли над водою з боку лагуни. Складаються із спальні зі скляними панелями в підлозі, просторої ванної кімнати, обідньої зони на відкритому повітрі, зони відпочинку з басейном. Максимальне розміщення — 2 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина (інфант).
 • Overwater Villa Ocean
  Overwater Villa Ocean (140 кв.м) — вілли над водою з боку океану. Складаються із спальні зі скляними панелями в підлозі, просторої ванної кімнати, обідньої зони на відкритому повітрі, приватного басейну. Максимальне розміщення — 2 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина (інфант).
 • Overwater Villa Sunrise Lagoon
  Overwater Villa Sunrise Lagoon (140 кв.м) — вілли над водою з боку лагуни і видом на схід. Складаються із спальні зі скляними панелями в підлозі, просторої ванної кімнати, обідньої зони на відкритому повітрі, зони відпочинку з басейном. Максимальне розміщення — 2 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина (інфант).
 • Overwater Villa Sunrise Ocean
  Overwater Villa Sunrise Ocean — вілла над водою з боку океану, з видом на схід сонця. Складаються із спальні зі скляними панелями в підлозі, просторої ванної кімнати, обідньої зони на відкритому повітрі, приватного басейну. Максимальне розміщення — 2 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина (інфант).