Типи номерів у готелі Mercure Maldives Kooddoo Resort

Beach Villa
Пляжні вілли розташовані уздовж білого піщаного пляжу, оточеного тропічним ландшафтом під тінню кокосових пальм. Вілла обладнана великим двоспальним ліжком, відкритою ванною і душем, терасою з лежаками. Дитяче ліжко за запитом.

Over Water Villa
Вілли розташовані у бірюзовій лагуні, обладнані великим двоспальним ліжком або двома одинарними ліжками, ванною кімнатою, терасою з лежаками. Дитяче ліжко за запитом.

Over Water Sunset Villa
Вілли розташовані над водою в бірюзовій лагуні і виходять на захід. Вілла обладнана великим двоспальним ліжком або двома одинарними ліжками, ванною кімнатою, терасою з лежаками. Дитяче ліжко за запитом.

Beach Pool Villa
Пляжні вілли з приватним басейном (3 × 6) розташовані на білому піщаному пляжі, оточені тропічним ландшафтом під тінню кокосових пальм. Вілла обладнана великим двоспальним ліжком або двома одинарними ліжками, відкритою ванною і душем, терасою з лежаками. Дитяче ліжко за запитом.

Over Water Sunset Pool Villa
Вілли з приватним басейном (3 × 6) розташовані над бірюзовою лагуною з неперевершеним видом на захід. Вілла обладнана великим двоспальним ліжком або двома одинарними ліжками, ванною кімнатою, терасою з лежаками. Дитяче ліжко за запитом.