Типи номерів у готелі Niyama Private Islands

Beach Villa
Окремі берегові вілли з видом на лагуну і власною ділянкою пляжу. Спальня, частково відкрита ванна кімната з ванною і душем під відкритим небом, велика тераса.
14 номерів розташовані в Play. Також в номері є: вентилятор, акустична система Bose, iPad.

Beach Pool Villa
Окремі берегові вілли з видом на лагуну, приватний садок, велика тераса з шезлонгами, приватний басейн, спальня, частково відкрита ванна кімната з великою ванною в саду і тропічним душем.
19 номерів розташовані в зоні Play. Також в номері є: вентилятор, акустична система Bose, iPad.

Water Pool Villa
Водні вілли з приватним басейном. Зона вітальні, ванна кімната, тераса з шезлонгами і з прямим спуском у воду. Спальня, вітальна зона, ванна кімната, тераса з зоною відпочинку, прямий спуск в океан. Також в номері є: вентилятор, акустична система Bose, iPad.

Deluxe Water Pool Villa
Просторі водні вілли з приватним басейном і джакузі. Зона вітальні, спальня, ванна кімната, тераса з шезлонгами і з прямим спуском у воду. Басейн з видом на океан. Також в номері є: вентилятор, акустична система Bose, iPad.

Water Pool Pavilion (1 Bedroom)
Розкішні берегові вілли: спальня з ліжком king-size, простора вітальня з обідньою зоною, приватний басейн, прямий вихід на пляж. Частково відкрита ванна кімната, душ під відкритим небом, послуги персонального дворецького. Також в номері є: вентилятор, акустична система Bose, iPad.

Water Pool Pavilion (1 Bedroom)
Вілли на воді, приватний басейн, джакузі, вітальня з обідньою зоною, відкрита ванна кімната з ванною і душем, тераса з зоною відпочинку, послуги персонального дворецького, гардеробна. Можливість організації вечерь в номері (за запитом). Також в номері є: вентилятор, акустична система Bose, iPad

Beach Pool Pavilion (2 Bedroom)
Берегова вілла з двома спальнями, просторою вітальнею з обідньою зоною, 2 ванними кімнатами, душем під відкритим небом, приватним басейном і джакузі. Прямий вихід на пляж. Гостям номера надаються послуги персонального дворецького. Також в номері є: вентилятор, акустична система Bose, iPad.

Ocean Pool Pavilion (2 Bedroom)
Вілли на воді: дві спальні, вітальня з обідньою зоною, гардеробна, 2 ванні кімнати, приватний басейн і джакузі, холодильник для вина. Прямий спуск в лагуну. Можливість організації вечерь в номері (за запитом). Гостям номера надаються послуги персонального дворецького. Також в номері є: вентилятор, акустична система Bose, iPad.

Family Beach Pool Villa
Просторі берегові вілли з приватним басейном. Всі номери даної категорії розташовані в Play. Окрема вітальня з диван-ліжком, під відкритим небом ванна кімната з критим і відкритим тропічним душем, гостьовий санвузол, тераса з шезлонгами і з прямим виходом на пляж. Гостям номера надаються послуги персонального дворецького. Також в номері є: вентилятор, акустична система Bose, iPad.

Family Beach Pool Pavilion (3 Bedroom)
Берегова вілла: дві спальні, кімната для няні, spa-кімната, вітальня з обідньою зоною, дві ванні кімнати, приватний басейн і джакузі, холодильник для вина. Прямий вихід на пляж. Можливість організації вечерь в номері (за запитом). Номер розташований в Play.

The Crescent
Шикарний надводний комплекс, що складається з 5 вілл: 2 номери One-bedroom Water Pavilion with Pool, 2 — Deluxe Water Studio with Pool і 1 номер категорії Two-bedroom Ocean Pavilion with Pool (розташований в центрі комплексу). Гостям вілли надається ряд ексклюзивних послуг: індивідуальний круїз на заході сонця на човні Доні, барбекю і перегляд фільмів на відкритому повітрі, традиційне мальдівське шоу Боду Беру. Послуги 2 персональних Батлерів (Thakuru), шеф-кухаря, індивідуальний сервіс хаускіпінгу. Приватний електромобіль (баггі) для пересування по острову.