Типи номерів у готелі Park Hyatt Maldives Hadahaa

Park Villa
Розташовані серед тропічного саду поруч із пляжем. Патіо з лежаками і стільцями, спальня з ліжком king-size, ванна кімната, душ і ванна під відкритим небом, прямий вихід на пляж

Park Pool Villa
Басейн, патіо з лежаками і стільцями, спальня з ліжком king-size, панорамні вікна, ванна кімната, душ і ванна під відкритим небом, прямий вихід на пляж.

Park Water Villa
Водні вілли. Патіо з басейном, спальня з ліжком king-size, панорамні вікна, ванна кімната. Прямий вихід до води.

Park Sunset Ocean Pool Villa
Площа вілли 115 кв.м. З вілли відкривається гарний вид на океан. У номері королівське ліжко, крита ванна, тераса з шезлонгами, індивідуальний доступ до рифу. Невеликий прісноводний басейн.

Deluxe Park Pool Villa
Складається із спальні з ліжком king size, великого басейну площею 55 кв.м. з шезлонгами, що йдуть прямо в воду, з затишними диванами і столиками на свіжому повітрі, ванною на окремій відкритій терасі і зоною з тропічним душем.

Two Bedroom Park Pool Villa
Складається з двох спалень (одна з ліжком king size, інша з двома ліжками twin), ванної з тропічним душем на окремій відкритій терасі. На віллі є великий басейн площею 55 кв.м. з шезлонгами, що йдуть прямо в воду, і затишні місця для відпочинку з диванами, столиками на свіжому повітрі.