Харчування у готелі Park Hyatt Maldives Hadahaa

Про ресторан:
The Dining Room — а ля карт ресторан. Пропонує страви міжнародної кухні. Відкрито для сніданку з 07:00-10:30, обід з 12:00-15:30, вечеря з 19:00-22:30.
The Island Grill — фірмовий ресторан пропонує страви місцевої кухні. Відкрито на вечерю з 19:00 до 22:30.
Private Dining — влаштуйте собі приватний обід на віллі або романтичну вечерю на даху ресторану, відчуйте насолоду від злиття з навколишньою природою, зірками, заходом сонця, пляжем і лагуною. Час з 19:30 до 22:30.
Затишна вітальня The Dhoni запрошує розслабитися за настільними іграми або гарною книгою.
IN-VILLA DINING (24 години)
Пропонує велике меню протягом усього дня з The Dining Room і The Island Grill. Ви можете пообідати в комфорті й самоті вілли.

Про бар:
The Bar — стильний бар на відкритому повітрі, розташований поруч з басейном з прекрасним видом на Індійський океан. Відкритий щодня з 10:00 і допізна.

В пакет All Inclusive входить:
Щоденний інтернаціональний сніданок по меню і сніданок «шведський стіл». Гості можуть вибрати дві страви з меню сніданку по меню, яке пропонує широкий вибір гарячих страв, в тому числі фірмові чилійські яйця від Hadahaa і популярну кашу з кокоса і кіноа. Сніданок «шведський стіл» включає в себе асортимент свіжого хліба і випічки, м’ясне асорті, пластівці, свіжі фрукти і багато іншого.
— Сніданок на віллі оплачується відповідно до обіднього меню на віллі.
— Обід з 2 страв по меню, крім страв від шеф-кухарів.
— Вечеря з 3 страв по меню, крім страв від шеф-кухарів.
Знижка 50% від оголошеної ціни на будь-які спеціальні пропозиції шеф-кухаря застосовується при будь-якому обміні предмета з 3 страв на спеціальну страву шеф-кухаря. Замовлення будь-якої додаткової страви від шеф-кухаря оплачуються за сталою ціною.
Їжа, замовлена за межами меню «The Dining Room», буде оплачуватися за відповідними цінами.