Типи номерів у готелі Rihiveli The Dream

 • Standard Bungalow
  Бунгало розташоване лицьовою стороною у напрямку до лагуни. Кожне бунгало накрите солом’яною стріхою, обладнане дерев’яною підлогою і затишно облаштоване меблями. У номері є вентилятор і душ на відкритому повітрі. Прямо за дверима знаходиться тераса і власний приватний сад.
 • Deluxe Bungalow
  Deluxe Bungalow розташоване лицьовою стороною назовні у напрямку до лагуни. Кожне бунгало накрите солом’яною стріхою, обладнане дерев’яною підлогою. У номері є стельовий вентилятор і душ на відкритому повітрі. Прямо за дверима знаходяться тераса і власний приватний сад в комплекті з гамаком і двома кушетками. У номері є ванна кімната.
 • Family Bungalow
  Family Bungalow суміщений Standard Bungalows. Бунгало розташоване лицьовою стороною назовні у напрямку до лагуни. Кожне бунгало накрите солом’яною стріхою, обладнано дерев’яною підлогою і затишно мебльоване. У номері є стельовий вентилятор і душ на відкритому повітрі. Прямо за дверима знаходяться тераса і власний приватний сад в комплекті з гамаком і двома кушетками.
 • Deluxe Villa
  Бунгало розташоване лицьовою стороною назовні у напрямку до лагуни. Кожне бунгало накрите солом’яною стріхою, обладнано дерев’яною підлогою і затишно мебльоване. У номері є стельовий вентилятор і душ на відкритому повітрі. Прямо за дверима знаходяться тераса і власний приватний сад в комплекті з гамаком і двома кушетками.
 • Triple Bungalows
  Triple Bungalows розташоване лицьовою стороною назовні у напрямку до лагуни. Кожне бунгало накрите солом’яною стріхою, обладнано дерев’яною підлогою і затишно мебльоване. У номері є стельовий вентилятор і душ на відкритому повітрі. Прямо за дверима знаходяться тераса і власний приватний сад в комплекті з гамаком і двома кушетками.