Типи номерів у готелі Robinson Club Maldives

Garden Villa
Вілли в саду, розташовані у віддаленні від пляжу, згруповані в блоки по 2 номери. У ванній кімнаті: тропічний душ (на відкритому повітрі) і ванна з функцією джакузі. У номері велике двоспальне ліжко, вітальня з диваном, обладнана тераса. Прямий вихід до моря.

Beach Bungalow
Просторі берегові вілли з прямим виходом до пляжу, згруповані в блоки по 2 номери. Всі номери суміжні. У ванній кімнаті: тропічний душ (на відкритому повітрі) і ванна з функцією джакузі. У номері двоспальне ліжко, вітальня з диваном, обладнана тераса.

Lagoon Villa
Окремі водні вілли з терасою і прямим спуском у воду. У вітальні — прозора панель в підлозі з чудовим оглядом підводного життя рифа. Спальня з ліжком king-size з балдахіном, ванна кімната з ванною, вітальня з диваном.

Lagoon Suite
Водна вілла з панорамним видом, 2 спальні (в кожній — ліжко king-size з балдахіном), окрема вітальня, простора тераса з басейном і джакузі, прямий спуск у воду.

Beach Villa
Просторі берегові вілли з прямим виходом до пляжу, згруповані в блоки по 2 номери. Всі номери суміжні. У ванній кімнаті: тропічний душ (на відкритому повітрі) і ванна з функцією джакузі. У номері двоспальне ліжко, вітальня з диваном, обладнана тераса. Аналогічні віллам категорії Beach Bungalow, але більше за розміром.