Харчування у готелі Royal Island Resort & Spa

Про ресторан:
Maakanaa Restaurant — це ресторан на пляжі. Основна спеціалізація — міжнародна кухня, в ресторані пропонується сніданок, обід і вечеря. У барі гості можуть замовити напої.
Raabondhi Restaurant — це ресторан на пляжі. Основна спеціалізація — міжнародна кухня, в ресторані пропонується обід і вечеря. Гості можуть замовляти напої в барі і насолоджуватися прийомом їжі на свіжому повітрі (якщо дозволяє погода). Пропонується дитяче меню. Необхідне попереднє резервування.
• Pool bar and Terrace — це кав’ярня на пляжі. Основна спеціалізація — міжнародна кухня, в ресторані пропонується сніданок, пізній сніданок у вихідні, обід і вечеря. Гості можуть замовляти напої в барі і насолоджуватися прийомом їжі на свіжому повітрі (якщо дозволяє погода). Ресторан працює цілодобово.

Про бар:
Fun Pub — паб з видом на сад. У ресторані пропонуються щасливі години. Години роботи: 21:00 год. до останнього гостя.
Boli Bar — бар на пляжі пропонує тільки легкі закуски. У ресторані пропонуються щасливі години. Ресторан працює цілодобово.

В концепцію All Inclusive входить:
— повний пансіон харчування в головному ресторані (в інших ресторанах — за додаткову плату);
— бутильована вода в головному барі, барі біля басейну, в головному ресторані;
— чай, кава в головному барі, барі біля басейну, в головному ресторані;
— прохолодні напої і соки (в упаковці або бутильовані) в головному барі, барі біля басейну, в головному ресторані (свіжовичавлені соки — за додаткову плату);
— домашнє вино в головному барі, барі біля басейну, в головному ресторані (преміальні бренди — за додаткову плату);
— пиво розливне і банкове в головному барі, барі біля басейну, в головному ресторані;
— джин, горілка ром, арак, бренді, віскі місцевого виробництва в головному барі, барі біля басейну, в головному ресторані (преміальні бренди — за додаткову плату);
— коктейлі з коктейльного меню в головному барі і барі біля басейну;
— чай / кава і закуски з 16:00-18:00 в барі біля басейну;
— нічна рибалка (1 екскурсія на людину за весь період перебування при проживанні від 6 ночей);
— бадмінтон, настільний теніс, сквош, тренажерний зал, снукер / більярд, теніс (освітлення — за додаткову. плату), волейбол, віндсерфінг, супутникове телебачення, спорядження для підводного плавання, каное *
— міні-бар (поповнюється 1 раз в день): 2 пляшки кока-коли, 2 маленькі баночки соку **Спортивні розваги доступні з 10:00-12:00, з 14:30-17:00. Уроки і сертифікати — за додаткову плату.
** Інші напої з міні-бару — за додаткову плату.