Типи номерів у готелі Sheraton Maldives Full Moon Resort and Spa

Deluxe Room
Розташовані в двоповерхових блоках на 4 номери. Ліжко king-size або twin, душ, ТВ з 40-дюймовим екраном, балкон або тераса.

Beach Front Deluxe
Ідентичні по наповненню номерами Deluxe, але розташовані ближче до пляжу.

Island Cottage
Одноповерхові окремі бунгало, оточені пишною тропічної рослинністю. Ліжко king-size, ванна і душ на відкритому повітрі, тераса з виходом в сад, ТВ з 40-дюймовим екраном. В номер можна поставити тільки одне додаткове ліжко.

Beach Front Cottage
Одноповерхові окремі берегові бунгало c видом на океан. Ліжко king-size, ванна і душ на відкритому повітрі, тераса з виходом на пляж, ТВ з 40-дюймовим екраном. В номер можна поставити тільки одне додаткове ліжко.

Cottage with Pool
Берегові бунгало з приватним басейном на терасі. Ліжко king-size, ванна кімната на відкритому повітрі. В номер можна поставити тільки одне додаткове ліжко.

Water Bungalow
Будиночки на палях в лагуні розташовані в східній частині острова. Тераса з шезлонгами, прямий спуск у воду, ліжко king-size, ванна кімната з ванною і душем, душ на відкритому повітрі, ТВ з 40-дюймовим екраном, DVD-плеєр. Є суміщені номери (interconnecting). Дозволено розміщення з дітьми від 8 років при підписанні батьками спеціальної форми Liability Form.

Club Water Bungalow
Ідентичні по наповненню Water Bungalow. Додатково: iPod док-станція. Безкоштовний доступ до послуг Sheraton Club. Є суміщені номери (interconnecting). Дозволено розміщення з дітьми від 8 років при підписанні батьками спеціальної форми Liability Form.

Water Villa
Водні вілли. Простора спальня з ліжком king-size, ТВ з 40-дюймовим екраном, DVD-плеєр, велика тераса з шезлонгами, прямий спуск у воду, ванна, душ. Безкоштовний доступ до послуг Sheraton Club. Дозволено розміщення з дітьми від 8 років при підписанні батьками спеціальної форми Liability Form.

Water Suite
Вілла на воді з прямим спуском у воду. Окремі тераси для роздільних вітальні та спальні, два плазмових ТВ, DVD-плеєр, ванна кімната з джакузі і душем. Безкоштовний доступ до послуг Sheraton Club. Дозволено розміщення з дітьми від 8 років при підписанні батьками спеціальної форми Liability Form.

Ocean Pool Villa
Сучасні наземні вілли з прекрасним видом на океан. Розташовані в приватній частині острова. Невеликий басейн (13.6 м2) з шезлонгами і гамак на відкритій терасі, простора ванна кімната, DVD-плеєр, iPod док-станція, 2 душа (в приміщенні і на відкритому повітрі), приватний садок. Безкоштовний доступ до послуг Sheraton Club. Вілли не мають виходу до пляжу і доступу до океану.