Типи номерів у готелі Soneva Jani Maldives

 • One Bedroom Water Retreat
  One Bedroom Water Retreat (411 кв.м) — дворівневі водні вілли, що складаються з однієї спальні. На першому поверсі — спальня, спальна зона для дітей, кабінет, гардеробна, вітальня, ванна кімната відкритого плану, душ на відкритому повітрі, тераси з басейном, шезлонгами і спуском у воду. На другому поверсі — вітальня та обідній павільйон, тераса. Максимальне розміщення — 2 дорослих та 2 дитини.
 • Four Bedroom Island Reserve
  Four Bedroom Island Reserve — дворівнева берегова вілла, що складається з чотирьох спалень. На першому поверсі — спальня, відкрита і крита вітальні зони, фітнес-зона, парна, сауна, їдальня, кухня, винний льох, тераса з басейном і зонами відпочинку. На другому поверсі — три спальні з ванними кімнатами, гардеробна. Максимальне розміщення — 8 дорослих і 2 дитини.
 • One Bedroom Water Retreat (with Slide)
  One Bedroom Water Retreat (with Slide) (411 кв.м) — дворівневі водні вілли. На першому поверсі — спальня, спальна зона для дітей, кабінет, вітальня, гардеробна, ванна кімната відкритого плану, душ на відкритому повітрі, тераса з басейном, шезлонгами і спуском у воду. На другому поверсі — вітальня і обідній павільйон, тераса з водною гіркою. Максимальне розміщення — 2 дорослих та 2 дитини.
 • Four Bedroom Water Reserve (with Slide)
  Four Bedroom Water Reserve (with Slide) (1245 кв.м) — дворівнева водна вілла. На першому поверсі — дві спальні, спальна зона для дітей, вітальня, фітнес-зона, гардеробна, ванна кімната під відкритим небом, тераса з басейном. На другому поверсі — дві спальні, дві ванні кімнати, тераса з водною гіркою. Максимальне розміщення — 6 дорослих та 2 дитини.
 • Two Bedroom Water Retreat
  Two Bedroom Water Retreat (555 кв.м) — дворівневі водні вілли, що складаються з двох спалень. На першому поверсі — спальня, спальна зона для дітей, кабінет, вітальня, гардеробна, ванна кімната відкритого плану, душ на відкритому повітрі, тераса з басейном, шезлонгами і спуском у воду. На другому поверсі — спальня, ванна кімната, гардеробна, вітальня і обідній павільйон, тераса з водною гіркою. Максимальне розміщення — 4 дорослих та 2 дитини.
 • Two Bedroom Water Retreat (with Slide)
  Two Bedroom Water Retreat (with Slide) (555 кв.м) — дворівнева водна вілла. На першому поверсі — спальня, спальна зона для дітей, вітальня, гардеробна, ванна кімната під відкритим небом, тераса з басейном. На другому поверсі — спальня, ванна кімната, гардеробна, тераса з водною гіркою. Максимальне розміщення — 4 дорослих та 2 дитини.
 • Three Bedroom Water Reserve (with Slide)
  Three Bedroom Water Reserve (with Slide) (555 кв.м) — дворівнева водна вілла. На першому поверсі — спальня, спальна зона для дітей, ванна кімната під відкритим небом, тераса з басейном. На другому поверсі — 2 спальні, ванна кімната, гардеробна, вітальна зона і обідній павільйон, тераса з водною гіркою. Максимальне розміщення — 6 дорослих та 2 дитини.