Типи номерів у готелі The Residence Maldives at Dhigurah

Sunrise Beach Pool Villa
Берегові вілли з видом на схід сонця. Спальня з ліжком king-size, ванна кімната з ванною і душем, душ на відкритому повітрі, тераса з приватним басейном.

Sunset Beach Pool Villa
Ідентичні по наповненню номерам Sunrise Beach Pool Villa, але мають вид на захід сонця.

Sunrise Deluxe Beach Pool Villa
Більш просторі берегові вілли з видом на схід сонця. Спальня з ліжком king-size, невелика зона відпочинку, ванна кімната з ванною і душем, душ на відкритому повітрі, тераса з приватним басейном.

Sunset Deluxe Beach Pool Villa
Індентичні по наповненню номерам Sunrise Deluxe Beach Pool Villa, але мають вид на захід сонця.

Lagoon Pool Villa
Вілли, частково розташовані на березі, частково — в водах лагуни. Спальня з ліжком king-size, ванна кімната з ванною і душем, душ на відкритому повітрі, тераса з приватним басейном.

Deluxe Lagoon Pool Villa
Більш просторі вілли, частково розташовані на березі, частково — в водах лагуни. Спальня з ліжком king-size, невелика зона відпочинку, ванна кімната з ванною і душем, душ на відкритому повітрі, тераса з приватним басейном.

Sunrise Water Pool Villa
Водні вілли з видом на схід сонця. Спальня з ліжком king-size, ванна кімната з ванною і душем, душ на відкритому повітрі, тераса з приватним басейном.

Sunset Water Pool Villa
Ідентичні по наповненню номерам Sunrise Water Pool Villa, але мають вид на захід сонця.

Sunrise/Sunset Two-Bedroom Beach Pool Villa
Берегові вілли з видом на захід або схід сонця. Дві спальні (одна з ліжком king-size, інша — з роздільними twin), вітальня з обідньою зоною, дві ванних кімнати (кожна — з ванною, душем і душем на відкритому повітрі), тераса з приватним басейном. Номери ідеально підходять для розміщення сімей з дітьми або дружніх компаній.

Sunrise/Sunset Two-Bedroom Water Pool Villa
Водні вілли з видом на захід або схід сонця. Дві спальні (одна з ліжком king-size, інша — з роздільними twin), вітальня з обідньою зоною, дві ванні кімнати (кожна — з ванною, душем і душем на відкритому повітрі), тераса з приватним басейном.