Типи номерів у готелі The Residence Maldives

Beach Villa
Пляжні вілли розташовані серед густої тропічної зелені. Вітальня і спальня, меблі з тикового і ротангового дерева, стельовий вентилятор, підлога у ванній кімнаті — мармур. Ванна кімната і душ під відкритим небом, тераса з лежаками.

Beach Pool Villa
Берегова вілла з приватної терасою та прямим виходом до пляжу. Номери складаються з вітальні, спальні, ванної кімнати і душу під відкритим небом. Ідентичні по наповненню з Beach Villa. Додатково — басейн на терасі (2,5 × 6 м, глибина 1,20 м).

Two Bedroom Beach Pool Villa
Ідеально підходять для розміщення сімей з дітьми або дружніх компаній. Простора пляжна вілла з вітальнею і двома спальнями (в одній ліжко king-size; в іншій — king-size або twin). Басейн з лежаками на терасі (5 × 8,5 м, глибина 1,20 м). Два санвузли та два душа під відкритим небом. Інтер’єр номера ідентичний категорії Beach Villa.

Water Villa
Водні вілли з вітальнею, спальнею, санвузлом, душем під відкритим небом, обладнаною терасою з лежаками. Прямий спуск у воду.

Water Pool Villa
Водна вілла, що складається з вітальні, спальні, санвузла, душа під відкритим небом. Є тераса, обладнана лежаками. Ідентичні по наповненню з Water Villa; додатково — басейн на терасі (2,5 × 6 м, глибина 1,20 м).

Deluxe Water Pool Villa
Просторі водні вілли з вітальнею, спальнею, санвузлом, ванною кімнатою, обладнаною терасою з лежаками. Прямий спуск у воду. Басейн на терасі (2,5 × 6 м, глибина 1,20 м).

Two Bedroom Water Pool Villa
Водна вілла, що складається з вітальні, двох спалень (в одній-двоспальне ліжко, в другій-2 роздільні ліжка або двоспальне), двох санвузлів, двох душів під відкритим небом. У номера є своя простора тераса з лежаками і великий басейн (5Х8,5 м).