Типи номерів у готелі THE NAUTILUS MALDIVES

1 Bedroom Beach Houses
Пляжні будинки виходять на сріблясті береги всього в декількох метрах від моря і домашнього рифу з видом на пляж. Пляжний будинок обладнаний овальною спальнею, окремою вітальнею, просторою терасою, приватним басейном, душем на відкритому повітрі, ванною кімнатою з видом на сад з глибокою керамічною окремою ванною, критим тропічним душем.

1 Bedroom Ocean Houses
Ocean Houses розташовані посеред бірюзової лагуни. Ocean Houses обладнані овальною спальнею, окремою вітальнею, просторою терасою, приватним басейном, ванною кімнатою.

1 Bedroom Beach Residences
Двоповерхові елегантні резиденції біля моря. Вигнуті стіни і житлові приміщення нагадують органічну форму раковини Наутілус, з обраним вручну декором, що наповнює кожнен простір новою богемною чарівністю. Вітальні і їдальні на першому поверсі, приватний басейн. На другому поверсі: спальня з ліжком розміру «king-size» з захоплюючим видом на пляж і океан, балкон з гвинтовими сходами, що ведуть на терасу знизу. Світла ванна кімната з тропічним душем і окремою ванною з чудовим видом на океан.

1 Bedroom Ocean Residences
Ocean Residences розташовані посеред бірюзової лагуни. Ocean Houses обладнані овальною спальнею, окремою вітальнею, просторою терасою, приватним басейном, ванною кімнатою.

2 Bedroom Beach Residences
Двоповерхові елегантні резиденції біля моря на дві спальні. Вигнуті стіни і житлові приміщення нагадують органічну форму раковини Наутілус, з обраним вручну декором, що наповнює кожен простір новою богемною чарівністю. Вітальні і їдальні на першому поверсі, приватний басейн. На другому поверсі: спальня з ліжком розміру «king-size» з захоплюючим видом на пляж і океан, балкон з гвинтовими сходами, що ведуть на терасу знизу. Світла ванна кімната з тропічним душем і окремою ванною з чудовим видом на океан.

2 Bedroom Ocean Residence
Ocean Residence на дві спальні розташовані посеред бірюзової лагуни. Ocean Houses обладнані овальної спальнею, окремою вітальнею, просторою терасою, приватним басейном, ванною кімнатою.

3-Bedroom The Nautilus Retreat
Двоповерхові елегантні резиденції біля моря на три спальні. Вигнуті стіни і житлові приміщення нагадують органічну форму раковини Наутілус, з обраним вручну декором, що наповнює кожен простір новою богемною чарівністю. Вітальні і їдальні на першому поверсі, приватний басейн. На другому поверсі: спальня з ліжком розміру «king-size» з захоплюючим видом на пляж і океан, балкон з гвинтовими сходами, що ведуть на терасу знизу. Світла ванна кімната з тропічним душем і окремою ванною з чудовим видом на океан.