Мексика

Мексиска ( Мексиканські Сполучені Штати) — країна в Північній Америці, яка межує на півночі зі Сполученими Штатами Америки, на півдні з Гватемалою, Белізом. Мексика також омивається на заході Тихим океаном, на південному сході Карибським морем та на сході Мексиканською затокою. Мексиканські Сполучені Штати — федеративна конституційна республіка, яка складається з 31-го штату та одного федерального округу навколо столиці м. Мехіко.
На півночі Мексики клімат субтропічний, а в іншій частині країни — тропічний. На прибережних рівнинах волого і жарко. В районі Акапулько на Тихоокеанському узбережжі денні температури протягом усього року не опускаються нижче +30 градусів, а нічні коливаються від 21 до 24 градусів тепла. На узбережжі Карибського моря — трохи прохолодніше. У зимові місяці вдень повітря прогрівається до +24 градусів, а в літній — до +31, вночі ж взимку відзначається близько 19 градусів тепла, а влітку — 25 градусів тепла.
У центральних піднесених районах Мексики максимальні температури спостерігаються в квітні і в травні +27 градусів, а в нічні години в цих місяцях повітря охолоджується до +11-13 градусів. Взимку денні температури повітря піднімаються до +21 градуса, вночі відзначається близько 7 градусів тепла. У Мексиці добре виражена висотна поясність — на висотах в північній частині країни в зимовий час температура може опускатися нижче 0 градусів. Під час сухого і вологого періоду температури мало різняться, зате кількість опадів і вологість повітря варіюються в великих межах.
Сезон дощів триває з травня по жовтень, в цей час часто виникають потужні тропічні циклони. Найпосушливішим районом вважається північ країни — тут за рік випадає близько 250 мм опадів. Найбільша кількість опадів відзначається в південних районах — до 1 500 мм, причому влітку під час вологого сезону може випадати близько 300-400 мм на місяць.
Температура води на Тихоокеанському узбережжі в літній час піднімається до +27 градусів, а в середньому за рік вона становить + 25 градусів. Води Карибського моря трохи тепліше — в літній час температура води тут становить + 29 градусів.

Столиця: Мехіко

Популярні міста та курорти: Канкун, Тулум, Акапулько, Косумель

Мова: іспанська

Валюта: Мексиканський песо (MXN)

Релігія: з часів обертання у християнство іспанськими конкістадорами переважна більшість мексиканців сповідає християнство.

Більшість туристичних рейсів здійснюється в міжнародний аеропорт Канкуна (CUN), а також з пересадкою у столичному аеропорту Мехіко (MEX).